Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Łazur
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw 18 Cze 2009, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My się też skusiliśmy na obrączki z firmy Łazur. Rzeczywiście mają konkurencyjne ceny i czas oczekiwania. Jeśli coś mogłabym zasugerować firmie, to warto byłoby na stronie umieścić zdjęcia obrączek a nie komputerowe animacje, bo te wiernie nie odzwierciedlają ich wyglądu. Mam nadzieję, że będą się nam dobrze nosić uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konsultantlazur
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 2
Skąd: Jasło

PostWysłany: Czw 18 Cze 2009, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie,

na stronie internetowej rzeczywiście zdjęcia są dość mocno retuszowane, aby wyglądały atrakcyjnie.
Zapraszam jednakże do salonów jubilerskich Partnerów Handlowych Łazur. Znajdziecie tam pełen zakres wzornictwa w wersji niemal identycznej jak obrączki złote.
Zachęcam do odnalezienia najbliższego sklepu w Waszej okolicy. Adres znajdziecie w dziale Gdzie Kupić na www.obraczki.com.pl
Naprawdę jest bardzo blisko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
margaretka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 96

PostWysłany: Sob 8 Maj 2010, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie uśmiech Od ślubu mnie nie było...ale dzięki temu mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że przez dotychczasowe 9 miesięcy noszenie obrączki spisują się idealnie oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie 9 Maj 2010, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angunn uśmiech też z moim S zdecydowaliśmy się na obrączki tego producenta, jesteśmy zadowoleni. Już na nas czekają w pudełeczku, skusiła nas przede wszystkim nie będę ukrywać atrakcyjna cena uśmiech Pozatym stawialiśmy na klasykę język więc po co przepłacać uśmiech Jeszcze troszkę i będą zdobić nasze palce uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanna
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Maj 2010
Posty: 3

PostWysłany: Pon 10 Maj 2010, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że coraz więcej osób decyduje się na obrączki tej marki, a to ze względu na niższe ceny i całkiem ciekawe wzory obrączek. W sumie można kupić parę obrączek za cenę, którą w innym firmowym sklepi konkurencyjnej marki zapłaciłoby się za jedną obrączkę. No w cenie różnica jest, ale jak z jakością to nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mala_czarna
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Maj 2010
Posty: 5

PostWysłany: Pon 10 Maj 2010, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam! Dziś znalazłam to forum. Fajnie, że można się z kimś podzielić swoimi doświadczeniami, obawami odnośnie przygotowania do ślubu. Wybór obrączki jest bardzo ważny, bo będzie noszona całe życie. Przecież bierzemy ślub z zamiarem że na zawsze razem. Ja i P. oglądalismy obrączki i niestety u nas nic nam sie nie podobało. Większość obrączek jest wąskich, a my chcieliśmy masywniejsze. Wkoncu zamówilismy z Łazura kolekcji harmonijnej model 611. Wg nas obrączki są piekne, satynowane, z dwoma gładkimi paskami, w stylu raczej klasycznym. Ma ktoś w Was taki model? Ciekawa jestem jak się noszą. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mala_czarna
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Maj 2010
Posty: 5

PostWysłany: Pon 10 Maj 2010, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co do ceny to nie powiem żeby była konkurencyjna. Zamówilismy obrączki i za obie wyszło 1950 zł. Ale nie ważne moim zdaniem za ile, ważne aby nam sie podobały. Obrączka jest na całe życie , więc nie ma co na tym oszczędzać radosny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margaretka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 96

PostWysłany: Czw 13 Maj 2010, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klasyczne modele z żółtego złota faktycznie mają konkurencyjne ceny. Łączone złoto jest już jednak troszkę droższe - ale i tak Łazur nie ma najdroższych na rynku, a białe złoto przynajmniej jest palladowe, a nie niklowe i rodowane uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Wto 18 Maj 2010, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektóre firmy rzeczywiscie robią animację obrączek tak aby zachęcic do ich kupna,ale sa także takie które wstawiają oryginalne zdjęcia i nic nie koloryzują. Żółte klasyczne złoto jest tansze niż to łączone,tutaj moge sie zgodzic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margaretka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 96

PostWysłany: Pią 21 Maj 2010, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, tylko, że kiedy wybieraliśmy obrączki to te animacje na stronie Łazura początkowo mnie wręcz zniechęciły. Wygląda to mało atrakcyjnie - złoto jest zbyt żółte, kontrasty kolorów zbyt duże oczko Dopiero na innych stronkach znalazłam bardziej realistyczne "wyglądy" i dlatego się nimi zainteresowałam.

To może być właściwie wskazówka do firmy - fotki na stronie nie są dobre uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group