Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

pomarudźmy sobie.....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 939, 940, 941  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 16 Cze 2009, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bądż dobrej myśli, napewno wszystko ędzie dobrze - jak tylko wrócisz od weterynarza - daj znac co z Sadie smutny Mój owczarek ma jedno ucho "chlapnięte" na czubku, tak jakoś spał na nim, że się chrząstka wygieła i chyba nie ma szans na wyprostowanie...jak będe wlipcu u wet. zobaczymy co powie Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Wto 16 Cze 2009, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie, mam nadzieje, ze wszystko w porzadku. Moze tylko sobie cos wbila w lape? Daj znac jak poszlo u weterynarza.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 17 Cze 2009, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomarudze ja.....kiepski nastrój, bo pierwszy dzień odwiedzin cioci, a poza tym to taka tutaj cisza, że Shocked własnie SZOK. Kiedys tutaj wrzało od dyskusji, opinii...czy naprawde wszystko przemija.... się kończy, to już nie to forum - przepraszam dziewczyny, które teraz pisza, nie gniewajcie się, ale naprawdę odkąd "stare forumowiczki uciekły gdzie indziej" jest tu okropnie cicho....to tylko moje spostrzeżenia....to juz nie to samo forum. smutny Mam nadzieję, że jak "nie wrócą" to my damy rade i udźwigniemy ciężar podtrzymania forum przy życiu uśmiech
Nio to pomarudziłam....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 17 Cze 2009, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

udźwigniemy, nie bój żaby oczko pamiętam jak się zarejestrowałam, była tu wtedy jeszcze większa cisza oczko

no to ja pomarudzę i powiem, ze okres spóźnia mi się 5 dzień, cały czas czuję jakbym miała go zaraz dostać... i nic Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 17 Cze 2009, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba ten stres z brakiem okresu coraz bardziej dalej odsuwa jego "rozpoczęcie" uśmiech Przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie.

Wierze - damy radę lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 17 Cze 2009, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko, że ja się nie tym za bardzo nie stresuję. ogólnie jestem spokojna tylko działa mi na nerwy to, jak mój organizm chodzi od kilku miesięcy. jakby mu odbiło Rolling Eyes jak znam życie dostanę okres na dniach i to w najmniej spodziewanym momencie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 18 Cze 2009, 6:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wspominałas gdzieś przypadkiem, że odstawiłaś hormony (jesli dobrze pamiętam Embarassed ) - może organizm próbuje "dojść do formy "przed nimi", dlatego tak "głupieje" uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 18 Cze 2009, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale ja je odstawiłam pół roku temu i do tej pory moja @ prezybywała na czas. przecież nagle po tylu miesiącach organizm nie zdecydował, że jednak musi się przestawić.... czuję się jakbym lada dzień miała dostać, ale jak do końca tygodnia nie dostanę to robię test ciążowy. nigdy nic nie wiadomo oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Libella5
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 100

PostWysłany: Czw 18 Cze 2009, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mnie już wszystko tak denerwuje, że szok Mad
ostatnio mój teść powiedział, że wg niego sala jest za mała na nasze wesele i wszyscy się nie pomieszcząwykrzyknik ludzie on się dopiero obudził? do wesela 2 miesiące z hakiem a on teraz mówi że jemu się nie podoba Evil or Very Mad do tego jego żonka bardzo chce mieć zawieszki na butelkach... a że mamy pana tadeusza to nie wiem czy te zawieszki będą pasowały -chodzi o krótka i dość szeroką szyjkę.Czy są aż tak niezbedne??mi się to nie podoba. wiec jej powiedziałam ze ja tego nie chce i już.a ona zadzwonila do synka, powiedziała ze ja sie na zawieszki nie zgodziłam itd... ale znajac zycie jakby sie zgodziła to JA SAMA musiałabym je robić... bo byłoby gadanie z jej str, ze ona pracuje, ma dom i swoje obowiązki kwaśny kwaśny mogliśmy wziąść tylko cywilny, teraz byłby spokój
_________________



Miej oczy szeroko otwarte przed ślubem i przymykaj je później
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 18 Cze 2009, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miejmy nadzieję, że CIOCIA Cie odwiedzi:)

Moja mama ani teściowie nie widzieli salli, ona pomieści 150 osób więcej - będzie ciasno my przewidujemy, że az tyle nie przyjdzie, ale czuję, że jak zobaczą salę to tez stwierdzą, że mała. Ja byłam na mniejszych i jakoś tłumy były i się pomieściły - wszyscy na raz nie tańcząwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik Najgorszy tlum jest przy pierwszym tańcu a potem... lol
Co do zawieszek - Wasze wesele i będzie jak chcecie, mi osobiście się podobają takie zawieszki i my mamy już gotowe z tekstami różnymi, wieszamy na Maximusie, myslę, że i na Panu Tadeuszu będa ok wyglądały, ale nie każdy to lubi. Jesli naprawde nie chcecie to trzymajcie sie swoich decyzji. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 939, 940, 941  Następny
Strona 151 z 941

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group