Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

razem czy osobno?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel zgadzam się z Tobą w 100%. Co do wcześniejszych postów to ja bym chciała być bardziej podobna z charakteru do Mamy, niestety złośliwość po ojcu odziedziczyłam Twisted Evil
Co do mieszkania, dla nas ten problem całe szczęście nie istnieje, ale mimo że moi rodzice są świetni i jestem pewna, że do niczego by się nie wtrącali to ja i tak bym nie mogła, straszny mam charakter i ciężko mi przychodzi dzieleni się terytorium Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
INA
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 127
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sro 29 Kwi 2009, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam ze swoim prawie 2 lata i nie ząłuje tej decyzji, bo wiele sie dowiedziałm o Moim D. jaki tak naprawde jest. Tylko niestety mieszkamy w wynajetym mieszkaniu no ale po ślubie bedziemy się zastanawiać czy kupujemy mieszkanie na kredyt czy sie budujemy w rodzinnych stronach:) jeszcze sie okarze.
_________________
Karolina



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smok_Dexter
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 16

PostWysłany: Sro 17 Cze 2009, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My świeżo po ślubie mieszkamy u moich rodziców. Mąż ma mieszkanie ale dotychcczas wynajmował a teraz stoi puste i czeka na remont. Ciekawe ile to potrwa, szczególnie że on planuje duze zmiany w tym mieszkaniu, niepotrzebnie, ale nie zamierzam sie z tego powodu znim kłócic. Wiem tylko ze jego pomysły okazują sie z reguły nietrafne. Moi rodzice są fajni i ne wtracaja sie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 17 Cze 2009, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieszkamy razem z rodzicami L., a jednak osobno - mamy wspolny dom, ktory sklada sie z dwoch odrebnych mieszkan. My zajelismy pietro, a tesciowie parter. Takie rozwiazanie tez nie jest zle, tylko tesciowie musza sie zupelnie nie mieszac do spraw mlodych, tak jest w naszym przypadku.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Your_princess
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 781
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 19 Cze 2009, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio jak byliśmy u księdza opłacać ślub sam nam to powiedział, że lepiej osobno mieszkać. Mówił, że kiedy on byłby w takiej sytuacji, to od razu by się wyprowadził od rodziców uśmiech
Nasi rodzice też tak uważają.

Ale my jak na razie po ślubie będziemy mieszkać u mnie - z moimi rodzicami, póki mieszkania nie kupimy w Krakowie...
_________________
Jesteśmy małżeństwem od dnia 27.06.2009r.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 19 Cze 2009, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Your_princess napisał:
Ostatnio jak byliśmy u księdza opłacać ślub sam nam to powiedział, że lepiej osobno mieszkać. Mówił, że kiedy on byłby w takiej sytuacji, to od razu by się wyprowadził od rodziców uśmiech

zapytaj go gdzie by poszedł Wink ja się pytam każdego, który mi mówi, ze mieszkać razem to dopiero po ślubie, a nie przed. sytuacja trochę inna, ale jakże podobna....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Pią 19 Cze 2009, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Your_princess napisał:
Ostatnio jak byliśmy u księdza opłacać ślub sam nam to powiedział, że lepiej osobno mieszkać. Mówił, że kiedy on byłby w takiej sytuacji, to od razu by się wyprowadził od rodziców uśmiech

Nam też ksiądz mówił, że lepiej mieć jeden talerz i dwie łyżki a mieszkać osobno uśmiech
Od razu po ślubie też będziemy mieszkać u mnie a potem to się zobaczy, pożyjemy zobaczymy uśmiech
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
K@sieńk@
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 53
Skąd: Siemianowice Śląskie

PostWysłany: Nie 21 Cze 2009, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni napisał:
My mieszkamy razem z rodzicami L., a jednak osobno - mamy wspolny dom, ktory sklada sie z dwoch odrebnych mieszkan. My zajelismy pietro, a tesciowie parter. Takie rozwiazanie tez nie jest zle, tylko tesciowie musza sie zupelnie nie mieszac do spraw mlodych, tak jest w naszym przypadku.


U Nas bedzie identycznie z tymże My parter a rodzice piętro uśmiech
Zarówno moja mama jak i mama M. mieli takie scysje z teściowymi że teraz zapewniają Nas o tym, ze nie zaimerzają zrobic takiego piekła jakie One miałyuśmiech Jak narazie im wierzymy a dalej zobaczymy...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deborah83
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 6

PostWysłany: Sob 17 Paź 2009, 6:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieszkaliśmy po ślubie przez ponad rok z teściową. Też w domu jednorodzinnym, my na górze, więc wydawało nam się, że taka opcja bez problemu przejdzie. A tu i tak się to dało we znaki. Nie mieliśmy osobnego wejścia, wszystkie rozmowy z dołu i z góry było słychać.

Teraz mieszkamy sami i jest super. Znacznie lepiej układa się między nami, o dziwo - polepszyły się też relacje z teściową. Wcześniej były napięcia, teraz wszyscy wyspokojeni. :)

A dodam, że nasze małżeśtwo z powodu mieszkania pod jednym dachem z teściową przeżyło duży kryzys, prawie że rozstaniowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słoneczko
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 54
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sob 17 Paź 2009, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na szczęście nie będziemy z rodzicami mieszkać, tylko od razu w mieszkanku wynajętym. Mamy już mniej więcej ustalone co chcemy po ślubie kupić, więc myślę że jakoś się ułozy oczko a moim zdaniem najlepszym egzaminem jest życie samodzielne o ile tylko warunki pozwalają oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 7 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group