Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

upominki dla gości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agutkaZG
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 72
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sro 10 Cze 2009, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
a my nie robimy dodatkowych prezentów dla gości. przy ich pożegnaniu każdy dostanie ciastka więc gdybyśmy chcieli dorzucić prezent to goście nawet nie zwróciliby uwagi że to jest szczególny prezencik.
chyba że na początku...poustawiać prezenciki przy talerzach. a co powiecie na jakieś ładne cukierki? i tak przy każdym talerzu taki jeden położyć...


Ja byłam w sobotę na weselu w Warszawie i tam przy każdym talerzyku w serwetce stała krówka. Smile Na niej był napis "Para młoda" i podziękowania za to,że goście byli z nimi w tym dniu. Smile
Bardzo mi się spodobał ten pomysł. Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Nie 14 Cze 2009, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto prototypy, jakie przygotowalam:
*z jasna kokardka:

*kolory inicjalow na odwrot, bez kokardki, bo sprawdzalam tylko kolory inicjalow:

*z ciemna kokardka i jednokolorowe inicjaly, moj E stwierdzil jednak, ze malo czytelne:

*i ostatnie: inne kolory inicjalow,

nie moge sie tylko zdecydowac na kolor wstazeczki: granat

czy czerwien:

Jak myslicie, ktore beda najbardziej pasowac i ktore wam sie podobaja?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaA
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 20

PostWysłany: Wto 16 Cze 2009, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne.


Z granatu bym zrezygnowała.
Taki ciemny, choć z drugiej strony elegancki.

Stawiam na czerwień - kolor miłości
oczko
_________________
Młoda ale już nie Panna uśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BBasia
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 36

PostWysłany: Wto 16 Cze 2009, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śliczne te Twoje woreczki, ale strasznie pracochłonne.
Oby goście docenili Twój wysiłek.

W kwestii kolorów stawiam na czerwień - jak juz napisano -kolor miłości uśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Wto 16 Cze 2009, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasciwie nie takie pracochlonne, w jeden wieczor moge ich zrobic trzy, jak tylko mala mi na to pozwoli , oczywiscie. Chwilowo utknelam z pracami, bo mamy w domu remont, zaczelam pracowac no i Miska jest troche cholera w tych dniach oczko.
Na samym poczatku stawialam na braz i zloto, ale mojemu E sie nie spodobaly: zbyt nadete, powiedzial.
Wiec musialam zmienic kompozycje.
Co do gosci , to mam nadzieje, ze na serio docenia moj wysilek a nie powiedza, ze za malo jak na podziekowanie za slub!wykrzyknik! Przeciez u nas nie sa w modzie takie rzeczy oczko. POza tym dla gosci jest wesele: jadelko do woli, napitki dobre i muzyka, czego wiecej by chcieli??
POza tym , po weselu wydrukujemy rowniez nasze zdjecia z dedykacja /podziekowaniem dla gosci i sie je rozesle. Wg Was to na serio za malo?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlena1023
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 39
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja będe się trzymała tradycji i goście dostaną wódkę weselną oraz słodkości oczywiście ładnie zapakowane uśmiech Nie zamierzam wymyślać, no ale kobieta zmienną jest więc może dam się na coś ciekawego namówić Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Sro 19 Sie 2009, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam zamiar zrobić takie pakuneczki dla gości i zostawić przy kazdym nakryciu. Myślałam o woreczku z organzy a w środku suszone kwiaty lawendy, żeby miło pachniało na sali i drugi woreczek z czekoladkami...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 19 Sie 2009, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale fajne cukiereczki ze zdjęciem ! Cool Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 27 Sie 2009, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na poczatku myslalam o zdjeciu z tekstem typu "Dziękujemy za przybycie, 29 V 2010 M&M". U nas nie bedzie duzo ciasta, wiec nie wystarczy by kazdego obdarowac pudeleczkiem na wyjsciu. Pozniej myslalam o migdalach w lukrze, ale 1kg kosztuje okolo 80zl, a i tak goscie dostają woreczek z ok 6 sztukami - to co to jest? oczko Moze i ladne i wdzieczne.. ale koszt dosc znaczny. Poza tym tez zakup woreczkow, bo ja niestety nie mam zdolnosci do wyszywania smutny Teraz zastanawiam sie czy by nie zamowic kilku dodatkowych blach ciasta, albo poprosic babcie czy mame o upieczenie jakichs pysznosci i jednak zapakowac do pudeleczek uśmiech Kiewka mi podsunela ten pomysl i chyba go wdroze uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Selin
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 68

PostWysłany: Nie 27 Gru 2009, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja równiez pozostane przy wódce uśmiech sliczne sa te woreczki z pysznosciami, ale mysle podobnie jak Lizii ze dosc sporo to kosztuje a dodatkowo slyszalam dosc duzo niepochlebnych komentarzy na ten temat... dla mnie bylby to mily gest, ale po weselu mojej przyjaciolki slyszalam jak goscie krytykowali ze "mlodzi szarpneli sie na 7 migdalów"... ludzie dziwnie reaguja na mile gesty...
dla mnie byl to fajny upominek, ale jak widac nie dla wszystkich... Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group