Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Potrzebuje odstresowania:)
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 8:28    Temat postu: Potrzebuje odstresowania:) Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.

zakłądam nowy etmat, bo mam problem z ogarnięciem tych wszystkich spraw, głównie kościelnych, problemem jest , że mieszkamy w Norwegii i wszystko załatwiamy trochę internetowo, telefonicznie itd, więc niby wszystko ok, ale stres łapie podwójnie bo jednak tyle wszystkiego a kontorli totalnej brak...
W zwiazku ztym mam kilka pytań, czy w dwa tygodnie przed ślubem zdaże z rzeczami typu:

-USC, pani jak zwykle niemila w urzedzie, poinformowala mnie , ze moze uda nam sie zalatwic papiery w tydzien(slub bedzie w Czestochowie) , czy ktos zetknal sie ztakim terminem?czy moge dostarczyc te papiery dopiero kilka dni przed slubem?
- czy ktos zalatwial nauki itp za granica?
-mam juz zespol fotografa, sale termin w kosciele(ale ebz protokolu jeszcze), buty bielizne, zamowione obraczki, narzeczony cale ubranie buty itp, kwiaciarke- ale bez detali jeszcze) czy to ok jak na 3 miesiace przed slubem? Zaczynam sie martwic czytajac wasze posty i miliony malych rzeczy, o ktorych myslicie:)

Pomocy:)

Pozdrawiam
A.
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon 8 Cze 2009, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam powiedziała że nawet jak będziemy chcieli, to w ten sam dzień mozemy załatwić akurat w dzień ślubu to była bieganina bo ślub o 14.00 także poproście rodziców w kwestii USC powinni wam pomóc, w Kosciele to poradnia i nauki
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli USC jest do zalatwienia_ Najgorsze, z etam trzeba wszystko osobiscie, wiec mam nadzieje, ze sie uda, skoro zalatwiliscie to w 1 dzien moze tydzien wystarczy, pocieszajace>***

Bardzo dziekuje!
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam tam uśmiech z moim M i nie było problemu a to było 2 miesiące i 3 tygodnie przed ślubem Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak dlugo czeka sie na ten papierek? Bo sklada sie podanie prawda? o zaswiadczenie o braku przeszkod w zawarciu malzenstwa? Ile trwa wydanie tego zaswiadczenia?
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może 5 min uśmiech czekaliśmy albo 10 Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Sob 13 Cze 2009, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5- 10 min? To fantastycznie, kamien spadl z serca, a na razie trzymajcie kciuki bo jutro jedziemy do Polskiego ksiedza tu w Oslo ustalac czy dadza nam rade jakies nauki zogranizowac:)
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Nie 14 Cze 2009, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dosłownie 5-10 min czekaliśmy na papiery z USC
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Pon 15 Cze 2009, 7:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to pieknie, jak mam sie nie stresowac, jak znowu wczoraj nic nie udalo nam sie wskorac, mamy znowu isc do inego ksiedza tu w Oslo we wtorek, moze beda jakies nauki jeszcze, maja nas tu gdzies bo nie tu bierzemy slub, w Polsce tez nie damy rady nic zalatwic bo przeciez nie mamy tyle urlopu ani pieniedzy, zeby latac do Polski co tydzien na nauki, poza tym ksiadz nas oswiecil nagle ze poradni to chyba tutaj nie ma i on w sumie nie wie jak nam pomoc!- nie mogl tego powiedziec w kwietniu jak pierwszy raz sie pytalismy? Czuje sie jak dziecko we mgle. Jeden ksiadz powiedzial, ze protokol ma byc podpisany przed naukami, drugi, ze po.... Ju nerwy mi sie koncza, budze sie z bolem glowy codziennie! Wesele cale prawie zorganizowane, sukienka czeka na odbior, data w kosciele zarezerwowana, a nauki blokuja wszystko... I jak ja mam sie nei stresowac..rece opadaja, cala radosc z tej calej imprezy odchodzi w niepamiec. Jeszcze ja oryginalnie jestem z Czestochowy a tam dodatkowo wymagaja dni skupienia itp... ehhh
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon 15 Cze 2009, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie martw się Brat męża chciał zaświadczenia od księdza że nauki odbyte co do chrztu drugiego dziecka i że chodzą do kościoła w Anglii bo tak sobie zażyczył nasz proboszcz a potem nagle że nie da chrztu bo nie ma ich w papierach kościoła to ty nie jesteś sama w tym też nie mogli żadnego zastać tam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group