Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

pamięć o tych którzy odeszli
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anulka24
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 48
Skąd: Zachodniopomorskie

PostWysłany: Sro 18 Mar 2009, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam tez inny dylemat.Mysle ,ze poprosze chrzestnego o poprowadzenie do oltarza-chyba ze proboszcz nas poprowadzi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Sro 18 Mar 2009, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z chrzestnym to bardzo dobry pomysłuśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smutno mi jak czytam wasze wypowiedzi. Jednocześnie jednak ciesze sie, ze maci etakie piękne pomysły na sposób podziekowania rodzicom.

Mój taka też nie żyje, ale szczerze to nie mam żadnych uczuć. Nie znałam go, nigdy mnie nie odwiedzał, nigdy kartki nie wysłał. Zmarł i widziałam go w trumnie. Szczerze to nie mam mu za co dziekować, tylko za fakt, ze jestem. Mimo wszystko częto chodzę do niego na cmentarz i w dniu ślubu też pójdę do niego, żeby m powiedzieć, ze biore slub. Może on teraz kiedy patrzy na to wszystko z góry żaluje, ze tak pokierował swoim życiem.

Mamusi to mam za co dziekować i chciałabym, aby było to dla niej bardzo wyjątkowe.

Pozdrawiam

San
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anulka24
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 48
Skąd: Zachodniopomorskie

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i wszystko wyszlo tak jak zaplanowalam:)
chrzestny prowadzil do oltarza(proboszcz nawet sie ucieszyl:) )a podziekowania dla mam bardzo im sie podobaly(kwiaty,wiersz i piosenka tylko dla nich).
jestem szczesliwa ze moje obawy sie nie sprawdzily i wszystko sie udalo:)
ale na cmentarzu bylismy dzien przed i 2 dni po-zeby nastroj nie byl zly i smutny:)
wierze ze bliscy ktorzy juz odesli byli z nami w tym dniu i tak jask my cieszyli sie:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Nie 14 Cze 2009, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi oboje rodzice nie zyja. Na cmentarz niestety nie bedziemy mogli wczesniej pojechac, bo to ponad 800 km, ale i tak wiem, ze tego dnia oboje beda ze mna. Co do blogoslawienstwa, to udziela nam go moi chrzestni i rodzice L. (chyba, ze moi chrzestni nie beda mogli przyjechac). A podziekowan dla rodzicow na naszym weselu nie bedzie - tesciom podziekujemy, gdy bedziemy z nimi sam na sam, bo nie potrzebujemy do tego swiadkow.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ChudySłoń
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 74
Skąd: z drugiego krańca mojej świadomości

PostWysłany: Pon 29 Cze 2009, 1:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas jest taka sytuacja że moi i rodzice K. nie żyją a chrzestni są na drugim końcu świata. Nie wiem jak to będzie. Krzysiek mówi że możemy podziękować na weselu minutą ciszy lub coś w tym stylu. Czasu mamy jeszcze dużo wszystko obmyślimy.
_________________


Ta Pani Tego Pana Chce! serce
Aniołek. [*]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Wto 7 Lip 2009, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam ten sam problem, boję się podziękowań... Zrobię je w dniu wesela tylko ze względu na teściów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdaTychy
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 23
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sob 25 Lip 2009, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety mój tata nie będzie przy podziękowaniach smutny dlatego, że odszedł rok temu smutny no ale czasu wrócić się nie da.... Tak sobie myślę czy nie najlepiej by było na cmentarz pojechać po Podziękowaniach dla Mojej Mamy i przyszłych teściów..? hmmm... sama nie wiem... a co do podziękować to nie będziemy czytać, tylko np. tak sobie planowałam żeby kupić rodzicom Kosze czerwonych róż i taką tubę z podziękowaniem uśmiech
_________________
MagdaTychy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sob 25 Lip 2009, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może odwiedzicie Tatę następnego dnia z kwiatami, tylko we dwoje ? Podczas wesela ciężko się wybrać, a następnego popołudnia przynajmniej będziecie mieli chwile na zadumę i bez pośpiechu... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewa1988
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 2

PostWysłany: Pią 9 Paź 2009, 13:37    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

Jestem tu pierwszy raz. chce sie z Wami podzielić moim pomysłem.
Moja mama zmarła siedem lat temu, mojego narzeczonego tata rok temu a mama niestety w maju tego roku. Nasz ślub bedzie we wrzesniu 2010. nie bedziemy dziekowac na sali rodzicom bo nie ma komu, został mój ojciec który jest alkoholikiem i niczym sie nie przejmuje.... ale mimo to mamie mam za co dziekować. do niej pojdziemy tuż przed mszą w dzień ślubu, a do rodziców narzeczonego jak bedziemy jechac na sale bo będzie po drodze. (oczywiście kwiaty i znicze). Chciałabym również żeby w kościele było cos takiego: http://www.najlepszewesele.pl/filmy?task=videodirectlink&id=32

Wczesniej myślelismy żeby zrobic taka wstawke ze zdjeciami rodziców w filnie z wesela, a piosenka w tle żeby byla Dłon natali kukulskiej. i teraz nie wiemy, doradzcie:)

chciałabym równiez jakaś specjalna dedykacje dla moich dwóch sióstr które po śmierci mamy mnie wychowywały, im mam za co dziękować a nie ojcu....
_________________
ewa:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group