Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dekoracje pasujące do sali. Proszę o radę.
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rybba
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 5

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 11:19    Temat postu: Dekoracje pasujące do sali. Proszę o radę. Odpowiedz z cytatem

Witajcie.
Jestem tu nowa, ale już od kilku miesięcy ze sporym zainteresowaniem przeglądałam forum. Muszę przyznać, że urzekła mnie atmosfera na tym forum. Nigdzie też nie znalazłam tylu rad. Jesteście niesamowite. uśmiech

Za dwa miesiące biorę ślub. A za dwa tygodnie mam spotkanie z dekoratorką. I tu pojawia się problem. Nie wiem kompletnie, jakie dekoracje chciałabym na sali. Wiem tylko, że nie chcę balonów. Rozważałam kilka opcji kwiaty polne, gerbery + margaretki, płatki róż + świece... Ta ostatnia opcja podoba mi się najbardziej, ale nie wiem, czy będzie to wyglądać dobrze.

Tak wygląda moja sala:



Jak myślicie, czy bordowe świece i kolorowe płatki róż na stołach to dobry pomysł?
Do tego chciałabym zrobić winietki w jabłkach (lub innych owocach), a kolumny owinąć organzą, aby ocieplić wygląd sali. Jak to widzicie?
A może macie jakieś inne pomysły? Chętnie wysłucham, obejrzę. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świecie i świeże kwiaty to super pomysł moim zdaniem, ja jednak zrobiłabym nie kolorowe płatki tylko białe, żeby złamać tą czerwień/ bordo
Jeśli bordowe świecie to super by do tego pasowały białe margaretki lub takie miniaturki gerbery(no chyba, że obrus będzie jednolicie biały to wtedy kolorowe albo bordowe), owinięcie kolumn organzą to moim zdaniem super pomysł.
daj znać na co się zdecydujesz Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez tak uważam jak Caliope. Prosto i elegancko. Kwiaty, świece w zupełności wystarczą. Balony już dawno wyszły z mody i dla mnie trochę krzyczą "remiza"
Sala jest ładna, trochę ciemna więc zawsze można rozjaśnić. Ja bym kolumn nie owijała, bo są bardzo ładne. Postawiłabym tylko dużo kiatów, i ładnie udekorowany stół i to wszystko.
U nas będą płatki na stołach, bo to fajnie wygląda i mnóstwo kwiatów i świec.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mialam cos w rodzaju podobnego problemu.Kolory naszych sal sa bardzo podobne.Tez mam bialy i bordo.Wymyslilam tak:
bedziemy mieli bialy obrus i biala zastawe. Wiec robie bordo platki roz i bordo swieczki.Zeby ozywic stol. LAdnie tez wygladaja bordo platki i srebrne swieczki.Kolumny rzeczywiscie ladne zostawilabym jak sa.Swieczki sa klasyczna i tania dekoracja. Warto sie na nie zdecydowac.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka :)
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Wrz 2008
Posty: 10

PostWysłany: Pon 11 Maj 2009, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, gdybym dekorowała tę salę dla siebie, ubrałabym krzesła w białe, ładne pokrowce i udekorowałabym stół dużymi kielichami z bukietami w środku ( do tego gruba świeca ). Pokrowce rozjaśniłyby salę i nadałyby jej odświętny charakter. W kilku miejscach przy ścianie ustawiłabym stojaki z podobnymi bukietami jak na stołach, tylko większymi. Może do tego biała organza albo tiul. Jeśli chodzi o rodzaj kwiatów to fajnie wyglądałyby chyba kalie, przynajmniej tak sobie to wyobraziłam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta sala jest urocza!wykrzyknik
bardzo bardzo podobają mi się okna. do całości dorzuciłabym świece (może w stojących świecznikach) i ładne białe lub ecru materiały ale nie za dużo aby nie przytłaczały.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rybba
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 5

PostWysłany: Sro 10 Cze 2009, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł powstał....

Wiele myślenia mnie to kosztowało, ale wyglądać będzie mniej więcej tak, jak ten fotomontaż:

Na stołach złota i bordowa orgazna. W wysokich wazonach bordowe róże i biała eustoma. Przy wazonach świece w kolorach bordo, pomarańcz i ecru. Świece będą zapachowe, aby w powietrzu unosiła się miła woń. uśmiech

Kolumny delikatnie przyozdobimy organzą złotą i bordo.

Na stole przed parą młodą będzie płożący bukiet w kolorach bordo, biały i trochę pomarańczowego. Kwiaty do róże i eustomy. Coś na wzór tego:


W tych samych kolorach będzie udekorowany kościół i samochód.

W tych samych kolorach będzie mój bukiet. Zamówiłam coś na wzór tego:


Jak wam się podoba ta koncepcja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bednarka
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: warszawa-otowck

PostWysłany: Pon 22 Cze 2009, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BORDO SALA TO TERAZ BARDZO CZĘSTY KOLOR
DLATEGO UWAŻAM ŻE NAKRYCIE STOŁU POWINNO BYĆ BIAŁE I WTEDY JAKIEKOLWIEK KWIATY BEDA SIE ODRÓZNIAŁY I BEDA WIDOCZNE NA STOLE
A CO DO KOLORU KWIATÓW PASOWAŁYBY BIAŁE ECRU RÓŻ ALE NIE ZBYT WŚCIEKŁY I OCZYWIŚCIE ZIELEŃ

POZDRAWIAM
MARIOLA
WWW.ARANZACJE-KWIATOWE.PRV.PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Nie 5 Lip 2009, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna sala stylowa, klasyczna uśmiech ja bym dała baloniki w kolorach metaliczny bordo, złoty i biały
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 5 Lip 2009, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bukiety i świece Cool
sala faktycznie fajna, okna dadzą dużo naturalnego światła.... a co do nocy to widzę dyskretne lampy i bardzo dobrze, żeby nie waliło po oczach tańczącym... ma być nastrój Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group