Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Paznokcie na TEN dzień- żel, akryl, tipsy..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 8 Cze 2009, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oczywiście TYLKO swoje - francuski manicure, i na dwóch palcach (tam gdzie obraczka i kciuku) jakiś wzorek lub "kryształek". Jesli którys się złamie (daj Boże nie Sad ) wtedy zawsze moja kolezanka jeden - uszkodzony dorabia akrylkiem i nie widac różnicy:) Nie lube sztucznych, zawsze po tym jednym dorabianym tak mi się paznokieć uszkadza, długo zajmuje zanim będzie "zdrowy" jak reszta moich.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violeta
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 85
Skąd: Świebodzin/Lubuskie

PostWysłany: Pon 8 Cze 2009, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angunn to co to za kosmetyczki jak takie łopaty robią? Rolling Eyes Moja siostra zawsze jak już nałoży tipsy i zrobi wzorek, zażeluje go to na koniec wypiłowuje te łopaty. Tipsy powinny być po bokach równe z palcem (taką mieć szerokość) a nie wystawać poza, wtedy są za szerokie i tworzy się taki efekt łopat właśnie. Po takim wypiłowaniu boków jak już są równe to na koniec jeszcze zawsze malujemy je bezbarwnym lakierem, żeby się ślicznie błyszczały uśmiech Właśnie wczoraj bardzo fajny wzorek mi siorka zrobiła i zastanawiam się czy do ślubu takiego nie zrobić. Tak wyglądają tylko że moje to zdjęcie drugie bo na tym białym pasku jest jeszcze jedna cyrkonia srebrna uśmiech Tylko to moje foto jest bardzo niewyraźne bo komórką robiłam Confused


_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 24 Cze 2009, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam akryl - paznokcie sa twardsze niz po zelu i wygladaja naturalniej (moja manikurzystka ma kilka odcieni bialego, dzieki czemu przy francuskim manicurze paznokcie wygladaja jak naturalne, a nie "robione").
Ale to moje zdanie, kazdy robi to co lubi uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 24 Cze 2009, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owszem ladniej wygladaja akryle, ale dla naszej plytki korzystniejsze sa żele. Wystrczy porownac stan paznokcia po zdjeciu zelu i akrylu. Golym okiem widac jak po akrylu sa bardzo zniszczone i ze jak beda rosly to beda cienkie i łamliwe. Po zeli tak nie jest, wrecz nie widac ze byl zalozony. I mysle ze ten kto skonczyl jakis kurs "paznokciowy", zostal o tym uswiadomiony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 24 Cze 2009, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mialam zalozny kiedys zel i widzialam jak moja plytka paznokciowa po jego zdjeciu wygladala - masakra. Akryl tez juz sciagalam i nie mialam takiego problemu jak lamliwe i slabe paznokcie. Poza tym wydaje mi sie, ze kazdy chwali swoje, tzn. ten kto naklada zel - bedzie chwalil metode zelowa, inny nakladajac akryl bedzie chwalil swoja metode. To zrozumiale. Tak czy siak, kazdy klient musi wiedziec co mu bardziej odpowiada.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 24 Cze 2009, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zakladam i żel i akryl. Jk klientka sie mnie pyta jak metoda jest lepsza dla paznokcia to polecam zel, ale sa tez klientki ktore przychodza tylko na akryl, bo bardziej sa z niego zadowolone. Kwestia upodobań myśle. ale na szkoleniach mowia ze jednak ten zel mniej szkodzi plytce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Your_princess
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 781
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 26 Cze 2009, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wczoraj byłam w salonie i mam zrobiony francuski manicure oczywiście na swoich paznokciach, bo sztuczne tipsy itd mi się nie podobają...
na serdecznych palcach mam po 3 kryształki - po prostu ładnie i naturalnie...
_________________
Jesteśmy małżeństwem od dnia 27.06.2009r.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Pią 26 Cze 2009, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

French z krysztalkami mi sie najbardziej podoba uśmiech
Ja akryl nakladam na swoje paznokcie, zadnych tipsow!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Nie 28 Cze 2009, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wole zele
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie 28 Cze 2009, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja dogłębnie zbadałam temat (jak wcześniej pisałam jestem kompletnym laikiem), doradziłam się profesjonalistek, które same mi odradziły te sztuczności, nie zdecyduję się ani na akryle ani na żele. Mam zdrowe paznokcie, nie opłaca mi się ich niszczyć jednorazowo zakładając sztuczne. Zrobię sobie ładny french z jakąś ozdobą na serdecznych palcach i będzie ok uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 2 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group