Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ślub cywilny + obiad dla najbliższej rodziny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dotka
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 14
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy ślub cywilny i potem obiad dla najbliższej rodziny. Ślub był rano o 10 a obiad od ok 13. Skończyło się ok 23, chociaż planowaliśmy tylko 3-4 godziny Very Happy Impreza sama się rozkręciła chyba właśnie dlatego że była tylko najbliższa rodzina. Było naprawdę bardzo miło i wszyscy dobrze wspominają nasz ślub:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nadzieję,żemimo wszystko jednak i u nas będzie świetna zabawa. Ślub dopiero o 17 a obiad o 18 więć zobaczymy jak to wzsystko się potoczy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon 8 Cze 2009, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedni kręcili nosami że za późno ale dla mnie ok im wcześniej zaczniemy imprezować tym szybciej skończymy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
iwonaryki
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 79

PostWysłany: Czw 22 Kwi 2010, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wlaściwie w Tym roku będziemy mieć ślub cywilny na razie wszystko idzie w żłwim tempie ale najważniejsze ze po mału zaczynamy rozglądac się za moją suknią oraz za garniturem dla mojego narzeczonego a resztę drobiazgów jak buty .. zaproszenia itp. przyjdzie z czasem .. I dochcodząc do wniosku my po naszym juz ślubie urządzam małe skromne przyjęcie + obiad dla najbliższej mojej rodziny oraz danego świadka mojego przyszłego męża z początu nie wiedziałam co mam ugotować jednak nie rozpaczalam i pomyślałam ze tradycyjnie na pierwsze danie ugotuję rosół później na drugie danie będą ziemniaczki do kotletów mielonych z serem i własno ręcznie robioną sorówką no i najważniejsze deser a do picia zwykłe napoje gazowane i soki Very Happy
_________________
Synek 15.12.2004.r Córeczka 04.05.2011.r
Córeńka 20.05.2012.r .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiek1103
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 5

PostWysłany: Sro 1 Gru 2010, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypożyczalnia czekoladowych fontann!
Polecam
www.czekoladowafontanna.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 527
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Czw 2 Gru 2010, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a myśmy nie planowali robić 2 ślubów (cywilny i kościelny) ale tak wyszło uśmiech cywilny mieliśmy 17.11 w środę. Mieli być tylko (oprócz nas) rodzice, świadkowie i obie babcie. Nie chcieliśmy robić żadnej imprezy (bo wesele mamy zaplanowane na maj) ale teściowa zamówiła obiad w restauracji.. no i w sumie dobrze, że to zrobiła, bo pod USC pojawiło się kilka osób jeszcze, które jakimś cudem dowiedziały się o ślubie i potem poszli z nami na obiadek uśmiech było miło uśmiech ale i tak nie mogę się doczekać kiedy założę białą suknię no i.. wesela:)
_________________
ślub cywilny - 17.11.2010

ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sklep-Jubilerski
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 155

PostWysłany: Pią 3 Gru 2010, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my po naszym Ślubie cywilnym zaprosiliśmy do siebie na obiad rodziców oraz świadków. Było bardzo sympatycznie,ale bez zbytniej przesad z jedzeniem. Bardziej takie "posiedzenie". Myślę że to po prostu wypada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Czw 30 Gru 2010, 1:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.....

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 15:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pusia85
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 90
Skąd: Wejherowo

PostWysłany: Nie 2 Sty 2011, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My organizujemy przyjęcie na 40osób, chrzestni+świadkowie+babcia +przyjaciele. Nie będzie wesele. Zapraszamy wszystkich na obiad i ciasto:) Nie kupujemy wódki, jedynym alkoholem będzie wino do obiadu i szampan na toast. Po prostu wszystkich uprzedzimy, o której kończy się impreza.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Docia
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 10
Skąd: Lubelskie

PostWysłany: Nie 2 Sty 2011, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to opowiem Wam jak u mnie to będzie wyglądałouśmiech pisałam kiedys już o tym na forum, niby skończyło się na obiedzie w restauracji, ale teraz zmieniło się wszystko o 180stopni:D otóż po ślubie cywilnym zapraszamy gości (około 30 osób) na obiad u mnie w domu. Obiad planujemy bezalkoholowy, jedynie szampan i winko...będziemy tak sobie siedzieć do zmroku. Zaplanowaliśmy że zrobimy po tym oficjalnym obiedzie grila i ognisko, na który zaprosimy już naszych przyjaciół i oczywiście gości z obiadu:) a tu już będzie alkohol in hulanki i swawole:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group