Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co myślicie o striptease ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i nadużywać wzajemnego zaufania
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 1 Lip 2009, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponuję wam obejrzeć genialną scenę wieczoru panieńskiego Sandry Bullock (ze striptizem, rzecz jasna) w filmie 'Narzeczony mimo woli' lol lol oboje bardzo się uśmialiśmy, ogólnie film jest lekki i zabawny lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 1 Lip 2009, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaję mi się tak czy inaczej, że striptiz to raczej po to żeby się pośmiać z wygolonych na maksa, świecących od oliwki i wyginających się nienaturalnie facetów lol
raczej nie widzę w tym podniety lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 1 Lip 2009, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

toteż na striptiz raczej się nie idzie, by się podniecać Wink bo w sumie nie ma czym.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dorka_smile
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 194

PostWysłany: Sob 11 Lip 2009, 4:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie neguję osób które decydują się na striptiz, to też jest jakaś forma spędzenia wieczoru. Myślę, że striptizerka sama powinna wiedziec jak się zachować po striptizie. Powinna się zebrać i wyjść a nie wciągać się lub innych w jakieś gierki. Nie chodzi o to by uczcić ostatnią noc kawalerską niezobowiązującym seksem.
Jeśli chodzi o mnie nie chciałabym aby mój narzeczony brał udział w striptizie i wiem, że jemu tez by się nie spodobało gdybym tak spędziła czas ze znajomymi. To ma być czas mile spędzony w gronie znajomych. Ma nas na chwilę odciągnąć od zamieszania związanego ze ślubem. Ja nie spędziłabym go spokojnie wiedząc że mój przyszły mąż może dowiedzieć się, że byłam na striptizie. Wiem, że nie spodobałoby mu się to i nie chciałabym mu sprawić przykrości. Szczerze mówiąc, nie potrafię spojrzeć na innych facetów, bo mój wydaje mi się idealny...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melassa
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 229
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 11 Lip 2009, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój K nie poszedł na wieczór panieński przyjaciela, ponieważ był tam striptiz, i nie chciał robic mi przykrości:) Kochany:)
Zresztą, tamtemu facetowi też nie bardzo się to spodobało, wieczór organizowali kumple i był niespodzianką, generalnie naprawdę fajnie wymyśloną- no, ale ten jeden element był kiepsko pomyślany.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sob 11 Lip 2009, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasami faceci mają lekko 'za dobrze bawiących się' kumpli ... i ciężko im wybić pewne pomysły niespodzianki z głowy. Ale ważne żeby nasi mężczyźni byli 'mądrymi' facetami' i sobie nie zgadzali się na wszystko Rolling Eyes
ja też bym nie chciała żeby mój miał striptiz na wieczorze, chociaż napewno będziemy się bawić osobno a sama mam zamiar nieźle zaszaleć z koleżankami uśmiechnięty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Pon 3 Sie 2009, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj Ukochany sie smieje,ze on tez pojdzie, bo koledzy tez byli na kawalerskim i do tego mówią,ze przed slubem musi sie przespac z prostytutka. To z prostytutka to wiem,ze żart.

Osobiscie uważam,z ejesli meżczyzna decyduje sie na ogladanie innej kobiety, ktora sie przed nim rozbiera i która go podnieca, to znaczy,ze jego kobieta go nei zadowala. Nie chodzi o to,ze kobieta jest temu winna.

Skoro mezczyzna mowi,ze kocha, ze chce za zone to po co mu inna naga kobieta?? Ja mojemu powiedziałam,ze jak to zrobi to do oltarza moze isc z inna, bo ja sobie tego nie zycze. W koncu ja tez nie bede miała faceta w torcie na panienskim, bo kocham mojego narzeczonego i nie chce go nawet wzrokowo zdradzac.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miracle_eve
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 12

PostWysłany: Pon 3 Sie 2009, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem przeciw.
Akurat moge nie wyrtrzymac i sie dac poniesc emocjom...
_________________
ślubexpertka:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Siasia23
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 8

PostWysłany: Sob 15 Sie 2009, 2:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie to i ja bym nie miala nic przeciwsko gdyby M poszedł na wieczor kawalerski do jakiegos klubu go-go...tylko pozniej myśli by mnie chyba pogrążyły dlatego nie za bardzo bym tego chciała...ja to myslałam zeby w nagrode samej urządzić M striptiz w noc poslubna jesli nie skorzysta z innego..moze to go jakos skusi....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 15 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group