Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Sro 3 Cze 2009, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
ta kartka to też już za dużo język język

a wiesz, ze czasami faktycznie lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Czw 4 Cze 2009, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Castia napisał:
ja już się wyraziłam na temat takiego rodzeństwa, gorzej niz obcy człowiek normalnie Evil or Very Mad
na co komu takie rodzeństwo? Rolling Eyes ja bym od tej pory traktowała jak obcych, tylko kartkę na święta i do widzenia. Wiem, wredna jestem, ale uważam, ze nie ma sensu sie takimi ludźmi otaczać...


Mnie się trafiło rodzeństwo 50/50 Rolling Eyes Braciszka mam świetnego lol Jest ode mnie o 5 lat młodszy, ale to naprawdę świetny chłopak. Wiem, że mogę na nim polegać i odwrotnie. A siostra to szkoda gadac... Rolling Eyes Psa bym jej nawet na spacer nie dała...
U nas goście wydziwiają jak niewiem. Termin potwierdzenia był co prawda bardzo wcześnie bo na 2 m-ce przed ślubem, ale dzisiaj mam miesiac do ślubu, a są osoby które nada nie wiedzą czy znajda czas da nas.
Jedni sobie wymyslili, że będą tylko w 1 dzień bo na poprawiny im się nie chce przychodzić Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 4 Cze 2009, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jedni sobie wymyslili, że będą tylko w 1 dzień bo na poprawiny im się nie chce przychodzić


Najwazniejsze, że będa w ten pierwszy bardzo wazny dla Was dzień, ja osobiście poprawin nie lubię, rzadko kiedy chodzę, byłam tylko u przyjaciółki, bo świadkowałam i jest moją przyjaciółką, ale źle się czułam, chora byłam z gorączką, poprawiny nie da wszystkich sa dobre, nie wszystkim odpowiadają, pasują...ja zrobie dla paru osób ale to na podrówku w domciu dla najbliższych, ale nie wiem czy sama bede uczestniczyła do końca. uśmiech

Cytat:
U nas goście wydziwiają jak niewiem. Termin potwierdzenia był co prawda bardzo wcześnie bo na 2 m-ce przed ślubem, ale dzisiaj mam miesiac do ślubu, a są osoby które nada nie wiedzą czy znajda czas da nas.

Ludzie wydziwiają coraz bardziej, albo tak albo nie przyjdą, rozumie, że sa sytuacje niepewne, ale cos w stylu "nie wiem, bo nie wiem" to przesada. Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusia2312
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 38
Skąd: slask

PostWysłany: Czw 4 Cze 2009, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie na szczescie wszyscy sie okreslili,fakt niektorzy mieli lekki poslizg ale cieze sie ze lista jest juz zamknieta
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas ostatnio żona kuzyna się o coś 'obraziła' (witamy w piaskownicy) i nie chce przyjśc... Evil or Very Mad oczywiście ją przycisnę, bo nie będzie mi fochów strzelac na ostatnią chwilę, a potwierdzenia mieli do 7 maja... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze ludzie naprawde sa dziwni, ja mam slub 26 wrzesnia ale potwierdzenia chce do 15 sierpnia- prawie wszyscy goscie hotelowi, wielu z zagranicy- przeciez musze wiedziec ile pokoi, ile miejsc, niektorzy jak dzieci, mam nadzieje, ze potwierdza, mnie juz potwierdzilo wiele osob, a na razie wyslalam zaproszenia tylko bliskim znajomym:)
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
(witamy w piaskownicy)

ano witamy, witamy lol Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj tak tak, ludzie potrafią dziwnie się zachowywać w takich sytuacjach jak zapraszanie na ślub.
my zapraszając wiemy że niektórzy nasi goście obrazili by się że nie przyszlibyśmy do nich oboje tylko jedno z nas. a wiadomo, mamy małą dzidzię i nie zawsze możemy razem do wszystkich jechać.
inni mogą się obrazic za to że uznają że zostali późno zaproszeni. potwierdzenia mamy do 15 czerwca a nie wszystkie jeszcze rozdane. wiem że to lipa bo ktoś dostanie zaproszenie już w terminie potwierdzenia i może poczuć się urażony. ale mnie to wali Twisted Evil tak nam wyszło i już. wredna jestem?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ociupinkę lol ale co się będziesz przejmować. nie jesteście teraz tak mobilni, maciemałe dziecko i mało czasu na rozdawanie zaproszeń. goście powinni to zrozumieć.

ja zaproszenie na ślub przyjaciółki dostałam tydzień wczesniej na panieńskim własnie dlatego, że byli zajęci dzieckiem. i jakoś się nie obraziłam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wierzę w moich gości że zrozumieją ale jak nie to nie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 10 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group