Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Opalenie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 62, 63, 64  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiesia19
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 41

PostWysłany: Sob 30 Maj 2009, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od paru lat, odkad klimat sie zmienil, a slonce dziala gozej niz jak bylam dzieckiem, mam niezle uczulenie, wiec okazyjnie tylko wcieram balsamy lekko brazujace. Solarium odpuscilam. Kiedys chodzilam bardzo duzo, dostalam zmarszczek i sie przestraszam. Widac, wszystko jest dobre w umiarze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
A_n_i_a24
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 36
Skąd: Gniezno

PostWysłany: Nie 5 Lip 2009, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja decyduję się na solarium, bo też mam jasną karnację a zawsze to doda troszkę uroku. A do tego chcę chodzić trochę wcześniej, żebym próbny makijaż robić już na opalonej twarzy - to też podobno jest różnica
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melassa
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 229
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 5 Lip 2009, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja opalona jestem trzy razy ładniejsza, bo opalam się na pyszny brzoskwiniowy kolor. Ale na początku lipca nie będę jeszcze za ciemna, więc solarium będzie nieodzowne... co ile dni można chodzić? Dla mnie optymalnie jest 8 minut i zastanawiam się, czy jak zacznę na początku czerwca to nie będzie za wcześnie/późno:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 5 Lip 2009, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważaj żeby nie przesadzić... ja bym poszła jakoś raz w tygodniu przez 3 tygodnie przed ślubem a w ostatni tydzień 2 razy i tyle uśmiech
żeby nie zeszła skóra no i żeby nie wyglądać jak murzyn język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melassa
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 229
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 5 Lip 2009, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No bo właśnie moja skóra nie schodzi, nigdy też się nie spiekłam na raka ani na Murzynkęuśmiech Twój pomysł wydaje mi się niezły, dziękujęVery Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sasza
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 8

PostWysłany: Wto 21 Lip 2009, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam jasną karnację, a w dzień ślubu chciałabym wyglądać pięknie. Solarium wydaje mi się najodpowiedniejsze - ale też z umiarem uśmiech. Kremy samoopalające mają dwie wady - zapach - który mi osobiście strasznie przeszkadza oraz - co ważniejsze ciemne plamy, które zostają na ciele ( sic).
Co do opalania natryskowego - też niestety istnieje niebezpieczeństwo smug no, a do tego dochodzi wysoka cena zabiegu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 31 Lip 2009, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czerwcu i lipcu byłam kilka razy w solarium . Max. na 5 minut żeby powoli przyzwyczaic skóre do opalania . Teraz korzystam z naturalnego słoneczka, ale pewnie w październiku juz zaczne spowrotem chodzic na solarium. Oczywiście ....stopniowo uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miracle_eve
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 12

PostWysłany: Pon 3 Sie 2009, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nigdy nie byłam w soloarium. Nie dlatego ze mnie nie stac - nie mam poprostu czasu na to...
_________________
ślubexpertka:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katii777
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 20
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zeby chodzic na solarium trzeba miec samozaparcia tez troszke:) Nawet jak kupie karnet to nie mam czasu zeby go zuzyc, jakos nigdy mi nie po drodze zeby sobie polezec:) Za to na slub mam juz sprawdzony patent. Jak bylam w kwietniu swiadkiem na slubie siostry, dwa dni wczesniej poszklam na opalanie natryskowe. Wzielam sobie sredni kolor, i wszystko wyszlo super. Mialam idalna skore, nawet piegow nie bylo widac:) Nie byla to mocna opalenizna, ale taka wlasnie musnieta sloncem:) Na wlasny slub tez sie wybiore. Najlepsze jest to, ze ladnie schodzi ta opalenizna nie zostawia smug i nie brudzi ubrania. Serio polecam:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiałam nad opalaniem natryskowym, ale wszyscy mi to odradzają. Podobno schodzi nierównomiernie, robię sie zacieki jak po samoopalaczu, a do tego co najgorsze schodząca"opalenizna" brudzi ubranie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 62, 63, 64  Następny
Strona 14 z 64

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group