Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Na ten jeden dzien.. wybielnie zębów?...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kachensss napisał:
a mi kiedyś dentystka powiedziała, ze to wcale nie kawa tak "brudzi" zęby a.. herbata :/ i mi powiedziała zebym oceniła, jak wygląda kubek po herbacie a jak po kawie uśmiech

ale to i tak bez sensu, bo te napoje pijam "rozjaśnione" - herbate piję tylko z cytryną, a kawę z mlekiem uśmiech a i tak mam nieładne zęby :/


ja też piję rozjaśnioną herbatę, mlekiem lol kawy nie lubię, więc tylko 1 dziennie, nie piję i nie palę, zęby jakoś jeszcze się trzymają lol i nie są brzydkie, wręcz przeciwnie lol , ale z czystej kobiecości i próżności myślałam nad tym wybielaniem u dentysty lol też słyszałam cenę 700zł Wink spoko, tylko żeby nie bolało przy jedzeniu i efekt był długo, a wy mi tu piszecie, że potem tragedia przy stole Crying or Very sad więc się wezmę za pastę i paski i żele naraz lol lol coś mi wybielą, I hope Wink Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 5 Mar 2009, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:
...No a mnie licówki bardzo kuszą, niby nie mam moim ząbkom nic do zarzucenia, ale moja mama sobie niedawno zrobiła i po prostu wyglądają bosko. Nic jej nie uszkodzili, ani nie cierpiała, uśmiech ma teraz jak z rekalmy pasty do zębów(minus oczywiście ta biel dająca po oczach:)


Kurcze Rolling Eyes no to fajne to uśmiech tylko, że dla mnie to zbyt kosztowne (pewnie w przyszłym roku nie dałabym nawet rady smutny )
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lena_tychy
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 56
Skąd: silesia

PostWysłany: Czw 9 Kwi 2009, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kupiłam żel wybielający i powiem Wam, że działa uśmiech stosuję "delikatnie" raz w tygodniu na 15 min i po 4 "sesjach" ząbki są trzy tony jaśniejsze uśmiech Dodam, że palę 2-3 papieroski dziennie no i kawusia z mleczkiem kilka razy w tygodniu...
_________________

29.08.2009 zakładam sim locka Very Happy

electronic music freak uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Pon 13 Kwi 2009, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lena_tychy co to za żel i gdzie kupiony pytajnik Very Happy
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sro 15 Kwi 2009, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuję wypróbować preparat "Biała Perła". Dostępny w aptekach za ok. 50 zł. Moja koleżanka przed swoim ślubem go stosowała i była zadowolona. Na wszelki wypadek zastosuję przy kuracji pastę do zębów nadwrażliwych. Co prawda mój ślub dopiero za ponad rok, ale na wszelki wypadek wypróbuję go już teraz, a przed samym ślubem najwyżej powtórzę kurację uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kachensss
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 131
Skąd: zach-pom/ UK

PostWysłany: Sro 15 Kwi 2009, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja uzywam od 3 tygodni paste blend a med glamour i nie widze poprawy :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wiesia19
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 41

PostWysłany: Nie 24 Maj 2009, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli robicie zabieg wybielania u dentysty, taki profesjonalny, nie robcie tego na dzien przed slubem - zeby po zabiegu bola, sa bardzo wrazliwe. Robilam, wiem. Wyglada to super, zrobcie na tydzien, dwa tygodnie przed slubem. Uczucie nadmiernej wrazliwosci mija zwykle po 3-4 dniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smok_Dexter
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 16

PostWysłany: Pon 25 Maj 2009, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

popieram białą perłę- działa tylko trzeba wczesniej kuracje zastosowac a nie przez samym slubem i regularnie cierpliwie czekac a efekt zobaczycie, szczegolnie jak ktos ma sklonnosc do żółtych kłów. Mi kły biała perła wybieliła, bo to własnie kły mialam żóltawe a resztę zebów ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Pon 25 Maj 2009, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam rewelacyjną pastę BLANX Med , która intensywnie usuwa przebarwienia, kawę, papierosy i inne i kosztuje 28zł jest w fajnym, stojącym, estetyczny opakowaniu. lol

są różne rodzaje

http://www.blanx.info.pl/produkty/blanxmed.html
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violeta
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 85
Skąd: Świebodzin/Lubuskie

PostWysłany: Wto 26 Maj 2009, 0:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehh ile ja się tych past wypróbowałam Rolling Eyes To tak naprawdę nic nie daje. Chyba, że na mnie nie działa Wink Zamierzam iść na profesjonalne wybielanie, tym bardziej, że mam niezły rabat. Mój Misio serwisuje i sprzedaje komputery, nawigacje itp. i już chyba z 4 razy robił coś dla pewnego dentysty, który ma prywatny gabinet. I ostatnio właśnie mu wspominał, że Narzeczona chce się wybrać bliżej ślubu na wybielanie zębów i pytał o cenę. Normalnie kosztuje 800 zł wszystkich zdrowych zębów ale ja mam 3 martwe i to z przodu a za każdy ząb martwy, który trudniej wybielić kasują 250 zł więc w sumie musiałabym zapłacić ok. 1500 zł Rolling Eyes I ten dentysta mówi: "To jak Narzeczona się zdecyduje to niech przyjdzie na wybielanie, zrobię jej to wszystko za 500 zł". Więc nawet się nie zawaham i pójdę jakoś w maju za rok oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 5 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group