Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

fajerwerki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Pią 22 Maj 2009, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zrezygnowaliśmy z fajerwerków .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maggie
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lip 2009
Posty: 1

PostWysłany: Nie 5 Lip 2009, 19:29    Temat postu: Pokaz pirotechniczny wcae nie musi być bardzo drogi:) Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy pokaz za 1000-1500 pln, który trwał prawie 10 minut i był na prawdę rewelacyjny. Przygotowany przez profesjonalną firmę z podkładem muzycznym na życzenie. Zrobilo to ogromne wrażenie zarówno na nas jak i na naszych gościach. W razie czego piszcie dam namiary na firmę. Jeżdżą po całej Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Nie 5 Lip 2009, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze wystrzelic 1000 zl w powietrze...mam nadzieje ze bylo warto
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 5 Lip 2009, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ładna rzecz ale ja też raczej zrezygnuję, głównie chyba przez wpływ tych wszystkich substancji na środowisko - przepraszam - zboczenie zawodowe język język lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamil1
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 2

PostWysłany: Wto 21 Lip 2009, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Polecam zamówić zestaw do samodzielnego odpalania na stronie www.fajerwerkimarket.pl za niewielkie pieniądze można mieć niesamowite widowisko.Wystarczy odpalić lont i mamy piękny pokaz.
przykładowe filmy takich zestawów :

http://www.youtube.com/watch?v=6UKy-kUBSIY
http://www.youtube.com/watch?v=ttqj_BilBr4
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
issabellro
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 21
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 30 Lip 2009, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam w tą sobotę na weselu i był pokaz fajerwerków. O godzinie 22 zaczęła się zabawa "ciuchcia" panna młoda prowadziła no i wyprowadziła wszystkich gości na zewnątrz, gdzie odbył się pokaz sztucznych ogni. Było miło nawet uśmiech
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marek
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2009, 15:04    Temat postu: Pokaz oczywiście Odpowiedz z cytatem

Ja polecam zrobienie pokazu każdej parze w momencie oczepin
Pokaz taki to niewielki koszt (ok.600zł) i jedna osoba z gości potrzebna do odpalenia.
Polecam firmę Super Power która jest importerem fajerwerków z tad ma bardzo atrakcyjne ceny. Wysyłka na terenie całego kraju.
Dostaniecie u nich Baterie pirotechniczne. Wystarczy odpalić takie 3 baterie i SHOW macie zapewniony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NIKA
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 27

PostWysłany: Pon 9 Lis 2009, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM JA ZAMOWILAM NA SWOJE WESELE HURTOWNIE WULKAN Z PRUSZCZA GDANSKIEGO CHODZ WESELE MAM W PRZYSZLYM ROKU TO SLYSZLAM ZE MAJA DUZO ZAJETYCH TERMINOW WIEC WOLALAM NIE ZWLEKAC LEDWO JAK POZNALAM NARZECZONEGO JEGO RODZICE MIELI 40 ROCZNIC E SLUBU WIEC MIELISMY PREZENT JAK ZNALAZL PAN ODPALIL IM NAPIS "40 LAT" DWA PLACACE SERCA BOZE COS PIEKNEGO WEJDZIE NA PONIZSZY LINK ZEBY ZOBACZYC TE SERDUSZKA CUDO

http://www.youtube.com/watch?v=4yrx9_f9qy8

POWIEM SZCZERZE ZE ICH OPIS NA STRONIE INTERNETOWEJ CYTUJE "JESTESMY ARTYSTAMI NIEBA " MNIE JUZ KUPILI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 30 Lis 2009, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajerwerki na weselu mają swoich zwolenników i przeciwników, ale profesjonalny pokaz pirotechniczny robi ogromne wrażenie na większości gości, szczególnie, jeśli wcześniej o nim nie wiedzieli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 30 Lis 2009, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie np. na salwy armatnie zamiast fajerwerków, albo XVII wieczny pokaz, salwa a pod kościołem szpalerek pytajnik uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group