Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

bambino
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy planujecie potomstwo? :)
Tak, zaraz po ślubie.
50%
 50%  [ 9 ]
Tak, ale parę lat po ślubie.
33%
 33%  [ 6 ]
Nie, bo nie chcemy.
5%
 5%  [ 1 ]
Nie wiem.
5%
 5%  [ 1 ]
Mam już dziecko/ dzieci.
5%
 5%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 18

Autor Wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Wto 12 Maj 2009, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szerokosc bioder nie ma znaczenia co do obczuwania bolu. sciesniona miednica moze byc przeszkoda porodu.
odczuwanie zalezy od progu bolu jak juz to wczesniej pisalam.
owszem spotkalam sie w swoim otoczeniu z takimi opiniamii, ale ja sie z nimi nie zgadzam absolutnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 12 Maj 2009, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W planach bylo zaraz po ślubie, ale juz teraz nie myslelismy o zabezpieczeniu. I jestesmy z tego powodu szcześliwi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dlaczego w ankiecie nie ma odpowiedzi mam już dziecko pytajnikpytajnik To jest jawna dyskryminacja uśmiech

Opcja dodana Wink ME
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inessia85
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 271

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my planujemy spłodzic naszego pierwszego potomka w noc poślubną Very Happy znając życie to pewnie tak nie wyjdzie, ale było by super. Strasznie chcemy mieć już dzidziusia. uśmiech
_________________
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/eiktyx8dn65wz2yr.png[/img][/url]

[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2u6bd0mkfq7g6.png[/img][/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my musimy niestety poczekać gdzieś do września-października,ale potem bierzemy się do roboty uśmiech strasznie chcemy miec maluszka uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to juz bym mogla miec... ale zaczniemy sie starac po nowym roku jak wrocimy z podrozy poslubnej... pewnie w marcu odstawie tabletki i zaczniemy dzialac uśmiech juz wiem, ze nie wazne w jakim miesiacu sie urodzi, chce jak najszybciej...
moze powinnam jeszcze poczekac i dac troszke czasu swojemu K. na dorosniecie ale prawda jest taka, ze facet nigdy nie dorasta a my nigdy nie bedziemy w 100% gotowe na dziecko bo teoria to jedno a zycie jest zyciem... a ja chce byc w miare mloda mamuska język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma co zwlekać. macierzyństwo polecam Wam wszystkim! super fajna sprawa. nic Wam nie zapewni tak różnorodnych emocji jak miłość do faceta i do dziecka.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 23:31    Temat postu: A Odpowiedz z cytatem

A ja w zasadzie nie podjęłam jeszcze decyzji. Co prawda w ankiecie napisałam, że będziemy się starać zaraz po ślubie, ale z rożnych przyczyn może tak nie być. Przeszkadza temu moja praca, sprawa mieszkania, która nie jest rozstrzygnięta. No i jeszcze to, że chciałabym po ślubie czas, żeby się do T. przyzwyczaić. Nie mieszkamy wspólnie, więc będziemy potrzebowali czasu na ułożenie wspólnego życia. Dziecko niestety może w tym przeszkodzić.

jak to słusznie Sadie zauważyła są 2 tematy o dziecku. "dzidziuś" jest bardziej rozwinięty, więc ankietę przeniosłam tam, a ten temat zamykam oczko
Miss

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group