Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak wcześnie szyć sukienkę?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ciola
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 69
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Sro 13 Maj 2009, 11:06    Temat postu: Jak wcześnie szyć sukienkę? Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny mam pytanie?
Jak dużo wcześniej zaczęłyście szyć sukienki?


Mam ślub 10.10.2009 zaznaczyłabym to ikonką tak jak wy ale niestety nie potrafię,jestem tu nowa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Sro 13 Maj 2009, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wychodzę za mąż 17 października. Jak zaczęłam sie roglądac za sukniami to Panie w salonach mówiły, żeby zamówić około 5 miesięcy wcześniej. Tym bardziej, że w okresie letnim jest mnóstwo ślubów więc czas oczekiwania na suknię się wydłuża. Ale to też pewnie zalezy od salonu. Myślę, że jesli masz slub we wrzesniu to juz najwyzsza pora cos wybrać. A jesli chodzi o datę slubu w "ikonce" to to jest suwaczek. Tu jest stronka z suwaczkami

http://slub-wesele.pl/suwaczki/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 13 Maj 2009, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to wszytsko zalezy od krawcowj, moja powiedziala ze wystarczy jej tydzien jezeli nie ma innych zamowien. Musisz sie dokladnie dowiedziec i juz zaczac sie tym interesowac uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Sro 13 Maj 2009, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sukienkę wybrałam w salonie, zamówiłam i 14 dni przed ślubem do przymiarki.
Chciałam szyć sama u krawcowej jak moja koleżanka, wybrała w salonie, poszła z krawcową aby podpatrzyła... niestety użycie innych koronek , materiałów sprawiło, że sukienka za nic nie była podobna do tej z salonu, choć niby krój ten sam...dlatego wolę dać więcej i mieć pewność.
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciola
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 69
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rita131 dziękuje za stronke z suwaczkiem...jak widac udalo sie uśmiech
Mam slub w pazdzierniku i bylam w jednym salonie i babka powiedziala ze mam zaczac szyc juz w maju.. ale bylam w innym i powiedzili ze od lipca... Boje sie tylko tego ze jak schudne lub przytyje(mam nadzieje ze nie oczko heheh) to wejde i nie bedzie na mnie zle lezec.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma sprawy uśmiech Ja bede miec przymiarkę we wrześniu i wtedy sie okaże czy trzeba cos zweżyc czy poszerzyc. Zawsze przed zabraniem sukienki do domu są przymiarki i wprowadza się ewentualne zmiany więc nie ma problemu Very Happy Ale myślę, ze lepiej miec wczesniej wybraną niż potem się martwić.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma co zwlekać z szyciem sukni uśmiech ja na Twoim miejscu bym sie już za to brała.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi pani w salonie powiedziala, ze tak 3 miesiace przed slubem to minimum. Suknia jest uszyta miesiac przed slubem, zeby mozna bylo poprawic. A taki dlugi czas tlumaczyla tym, ze w magazynach nie zawsze maja materialy na konkretne modele i sprowadzenie ich tez moze potrwac.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Castia napisał:
nie ma co zwlekać z szyciem sukni uśmiech ja na Twoim miejscu bym sie już za to brała.


Zgadzam się oczko Im wcześniej tym lepiej oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadomo w duzym salonie troche dluzej sie schodzi z uszyciem kiecki, bo zamowien maja pewnie od groma. J szyje prywanie u krwcowej i naprawde sie zdziwilam jak mi powiedziala ze jej starczy tylko tydzien, ale ze na pierwsza przymiarke zadzwoni w czerwcu, a pod koniec bede mogla juz odebrac uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group