Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile oczekiwaliście na foto i video ? /ankieta/

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ile oczekiwaliście na foto&video
1-2 miesiące
50%
 50%  [ 5 ]
3-4 miesiące
50%
 50%  [ 5 ]
5-6 miesięcy
0%
 0%  [ 0 ]
powyżej 6 miesięcy
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 10

Autor Wiadomość
madzia1445
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 18 Lut 2013, 18:04    Temat postu: Ile oczekiwaliście na foto i video ? /ankieta/ Odpowiedz z cytatem

Witam,
Chciałabym się dowiedzieć ile mniej więcej oczekiwaliście zarówno na zdjęcia jak i film? Czy obie usługi wykonywała w waszym wypadku jedna firma?

My wybraliśmy jedną firmę wykonującą obie usługi, i niestety czekamy już prawie 5 miesięcy...zaczyna nas to zdecydowanie irytować. Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pon 18 Lut 2013, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę za długo.
Te sprawy były już poruszane w innych tematach, no ale dobrze tu też możemy porozmawiać.
Moim zdaniem do 1 miesiąca powinno to trwać. Ale ta Twoja firma pewnie nałapała zleceń, zakorkowali studio i kolejka urosła.
Swoją drogą idź do nich i popatrz na jakim etapie to jest.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
madzia1445
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 20 Lut 2013, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, do siedziby firmy mam 277km, więc jedyna możliwość kontaktu to telefon (na e-maile nie odpisują). Od prawie dwóch miesięcy film "się robi" i ma być za tydzień dwa, po czym nadal go nie ma. Zdecydowany brak profesjonalizmu, i czystej ludzkiej szczerości. Gdybym usłyszała, że się nie wyrabiają pewnie inaczej bym do tego podchodziła. Gdy ktoś mi coś obiecuję (już trzykrotnie) a potem się wykręca zaczyna to bardzo denerwować Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 20 Lut 2013, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to zaczyna być nieciekawie. Nie chcę pisać tu czarnych scenariuszy, ale zaczynam myśleć o najgorszym , że coś tam im nie wyszło i grają na zwłokę.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Przemysław Cioch
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 47
Skąd: Warszawa / Ostrowiec Św.

PostWysłany: Sro 17 Kwi 2013, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5 miesiący ?!

Ok, ja rozumiem że to dużo pracy, że niektórzy biorą co weekend zlecenie, ale kazać czekać klientowi pół roku na materiał foto lub video to mega przesada!wykrzyknik

Ja oddaję zdjęcia stopniowo, publikując w prywatnej galerii kolejne etapy obróbki i selekcji, tak więc młodzi mogą korzystać ze zdjęć nawet po 2 tygodniach od ślubu. Oczywiście płyta DVD z gotowym materiałem może do nich trafić dużo później, ale to zależy od pleneru, czasu akceptacji materiału. Tyle tylko że para młoda ma świadomość że zależy to od nich.

Dla wszystkich którzy są zainteresowani profesjonalną obługą, Szybką i Efektywną ale również EFEKTOWNĄ zapraszam na www.przemyslawcioch.pl
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group