Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

problem ze świadkami
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 11 Maj 2009, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Botica napisał:
ladysunshine napisał:
Mi tez się wydaje, że do podpisywania dokumentów, to 2 osoby, a do pełnienia funkcji na weselu, to może być i 10.

Macie rację.


I ja się zgadzam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolcia25
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 131
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 21 Maj 2010, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez nie słyszałam o trójce świadków.U nas świadkowie mogą być po ślubie, mogą też być innego wyznania gdy chodzi o ślub konkordatowy.Nasz świadek będzie po rozwodzie, a świadkowa to samotna matka z dzieckiem bez ślubu i też nie jest to problem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajeczka79
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 385
Skąd: Śląsk/Podkarpacie

PostWysłany: Sro 21 Sie 2013, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kurcze nie wiem czy u nas nie będzie problemu ze spowiedzią ,bo mieszkamy razem a z tego co widzę w tym regionie księża są dość konserwatywni.Mam pytanie dziewczyny.. nie wiem czy w dobrym dziale ,najwyżej dostanę upomnienie język Czym powinna zająć się swiadkowa ,ot, tak sama z siebie?Wieczór panieński pewnie odpada,bo moja PM nie ma bliskich koleżanek czy też kuzynek..A we dwie to troche dziwnie :)Kupię jej jakiś fikuśny prezent na noc poślubną...ale co jeszcze?pytajnik
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giter
Gość





PostWysłany: Pią 20 Wrz 2013, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świadkowa musi też cały czas pilnować na weselu czy wszystko gra. nie wiem jak to opisać, ale to trochę tak jakby była prawą ręką pary młodej.
Powrót do góry
bajeczka79
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 385
Skąd: Śląsk/Podkarpacie

PostWysłany: Pią 20 Wrz 2013, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze tydzień,i zobaczę czy zdałam egzamin ;)Panieński jednak będzie-już jutro.Właśnie jestem w trakcie pitraszenia i pieczenia Very Happy Młoda wie tylko że ma do mnie przyjść,reszta to totalna niespodzianka uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group