Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sadzanie gości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monia_MM
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 5
Skąd: Kielce/Doncaster

PostWysłany: Czw 7 Maj 2009, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zeszłym roku bylam na dwoch weselach (1 -ok 30 os, 2 - ok 100os).

To mniejsze wesele bylo moje przyszlego szwagra i byly na nim wizytowki, posadzili nas kolo starszyzny - srednia wieku ok 50lat- poczatkowo marudzilam, ze bedzie do kitu i sztywno jednak po paru glebszych jak sie rozkrecili to smiechu bylo co nie miara Very Happy Fakt faktem, ze sa bardzo imprezowi i pozniej przejelismy cale przyjecie Embarassed język a rodzinka Pani Mlodej siedziala cichutko jak myszka pod miotla Wink Ta sama imprezowa czesc rodzinki bedzie na naszym weselu, az sie boje pomyslec co sie bedzie dzialo Smile

Na drugim weselu niestety nie bylo wizytowek. Trafila nam sie taka sytuacja ze znajomych -naszych znajomych- bylo tyle ze dla nas zabraklo miejsca przy stole Rolling Eyes Wszyscy zajeli sie soba a my wyladowalismy przy stole z Para Mloda, niby fajnie ale nawet nie bylo z kim pogadac, bo nikt na przeciwko nas nie siedzial, mielismy obok jedynie jedna dziewczyne (malo rozrywkowa) a pozniej swiadkowa i Para Mloda.

Na naszym weselu na pewno beda wizytowki, co by uniknac sytuacji jaka nam sie przytrafila, tym bardziej ze mamy wesele w tym samym miejscu. Wiem, ze rozsadzic gosci jest bardzo ciezko,ale mam nadzieje ze uda nam sie podolac temu zadaniu Wink

Podoba mi sie pomysl ze stolikiem dla samych dzieci, jednak u nas to raczej nie wypali bo za male dzieciaki sa zeby same siedzialy.

Zycze powodzenia w rozsadzaniu Gosci Smile
_________________
Straight lines are for fast cars, corners are for fast drivers...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 7 Maj 2009, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monia_MM napisał:
W zeszłym roku bylam na dwoch weselach (1 -ok 30 os, 2 - ok 100os).

To mniejsze wesele bylo moje przyszlego szwagra i byly na nim wizytowki, posadzili nas kolo starszyzny - srednia wieku ok 50lat- poczatkowo marudzilam, ze bedzie do kitu i sztywno jednak po paru glebszych jak sie rozkrecili to smiechu bylo co nie miara Very Happy Fakt faktem, ze sa bardzo imprezowi i pozniej przejelismy cale przyjecie Embarassed język a rodzinka Pani Mlodej siedziala cichutko jak myszka pod miotla Wink Ta sama imprezowa czesc rodzinki bedzie na naszym weselu, az sie boje pomyslec co sie bedzie dzialo Smile

Na drugim weselu niestety nie bylo wizytowek. Trafila nam sie taka sytuacja ze znajomych -naszych znajomych- bylo tyle ze dla nas zabraklo miejsca przy stole Rolling Eyes Wszyscy zajeli sie soba a my wyladowalismy przy stole z Para Mloda, niby fajnie ale nawet nie bylo z kim pogadac, bo nikt na przeciwko nas nie siedzial, mielismy obok jedynie jedna dziewczyne (malo rozrywkowa) a pozniej swiadkowa i Para Mloda.

Na naszym weselu na pewno beda wizytowki, co by uniknac sytuacji jaka nam sie przytrafila, tym bardziej ze mamy wesele w tym samym miejscu. Wiem, ze rozsadzic gosci jest bardzo ciezko,ale mam nadzieje ze uda nam sie podolac temu zadaniu Wink

Podoba mi sie pomysl ze stolikiem dla samych dzieci, jednak u nas to raczej nie wypali bo za male dzieciaki sa zeby same siedzialy.

Zycze powodzenia w rozsadzaniu Gosci Smile






dzięki u nas dzieci od 11 lat w zwyż i będzie ich raczej nie wiele , więc myśle ze wszystko nam wyjdzie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 7 Maj 2009, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madeleine Eve napisał:
Swiadek kolo mlodej, a swiadkowa kolo mlodego. A dzieci to juz jak uwazasz.




dzięki za pomoc, lol lol lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 6:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas moja swiadkowa siedziala kolo mnie a swiadek kolo Mlodego.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lusilla napisał:
U nas moja swiadkowa siedziala kolo mnie a swiadek kolo Mlodego.
,,,

no i znowu jestem w punkcie wyjścia, Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://slub-wesele.pl/slub/zwyczaje.html
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Obok panny młodej zasiada ojciec pana młodego oraz świadek. Przy panu młodym siedzi matka panny młodej i drugi świadek. Naprzeciwko zasiada matka pana młodego oraz ojciec panny młodej.


To mi się nie podoba... Po 1. nie mam dobrego kontaktu z teściem i nie chcę koło niego siedzieć, bo wiem, że mi przez swoje gadanie będzie humor psuł, po 2. świadkowa by mi się przydała obok w razie jakichś problemów, po 3. "mamusie" nie mogą siedziec na przeciwko, bo nikt nie będzie chyba siedział na przeciwko tylko będziemy miec "widok" na salę, po 4. wiem, że moi rodzice woleliby siedzieć obok siebie...

No i zasady mi się nie przydadzą język I tak zrobię po swojemu. Wszyscy to wiedzą Twisted Evil
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie tez to bedzie wygladalo inaczej. Obok mnie swiadkowa, potem moi rodzice i siostra z kolega, a obok G. jego swiadek, jego rodzice i jego siostra z narzeczonym. Jeszcze zapytamy jego siostry czy im to odpowiada (siedzenie z nami), czy woleliby z reszta gosci (mamy osobny stol dla mlodych i osobny- dlugi dla gosci, ustawiony prostopadle do stolu dla mlodych, tworza literke T). Moja siostra musi siedziec z nami, przy rodzicach, bo jest okropnie zbuntowana prawie 15-latka i trzeba ja pilnowac odnosnie alkoholu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sob 9 Maj 2009, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A osoby towarzyszące świadków? Jak są zżyte z rodzinami to może nie przeszkadzałoby im siedzieć gdzieś dalej, ale jeśli nie- to chyba wypada by siedziały obok swoich połówek?
Trzeba pokombinować, tak aby nikt nie był pokrzywdzony. W sumie na weselu się nie siedzi ciągle- ważne, żeby para młoda podeszła do każdego pogadać a nie siedziała ciągle na swoich miejscach... Muszą się zajmować gośćmi, wychodzic do nich. Tak więc mała różnica czy ktoś siedzi trzy czy pięć miejsc od młodych..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sob 9 Maj 2009, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasi swiadkowie przychodza sami. Specjalnie wybieralismy swiadkow wsrod osob samotnych.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 6 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group