Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ślub Cywilny
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Emila
początkujący
początkujący


Joined: 15 Aug 2011
Posts: 2
Location: Katowice

PostPosted: Wed 26 Dec 2012, 10:28    Post subject: Reply with quote

Urzędnik tez człowiek i pracuje w określonych godzinach. Jak może udzielić ślubu o 18? Kiedy i urząd zamknięty i godziny pracy minęły....Ja także uważam, że 15 to fajna pora na ślub, jeśli komuś z gości zależy - zwolni się z pracy lub weźmie wolne i będzie obecny.
Back to top
View user's profile Send private message
limone
guru
guru


Joined: 14 Apr 2011
Posts: 3347

PostPosted: Sun 30 Dec 2012, 14:23    Post subject: Reply with quote

Emila wrote:
Urzędnik tez człowiek i pracuje w określonych godzinach. Jak może udzielić ślubu o 18? Kiedy i urząd zamknięty i godziny pracy minęły....Ja także uważam, że 15 to fajna pora na ślub, jeśli komuś z gości zależy - zwolni się z pracy lub weźmie wolne i będzie obecny.

Jednak nie zawsze leży to w kwestii gościa i "jak zależy to weźmie wolne", bo wolnego może nie dostać, co dotyczyć może właściwie każdego dnia i godziny uśmiech
"Zwolni się z pracy" to chyba w sensie, urwania się kilka godzin przed końcem pracy w danym dniu? oczko
Back to top
View user's profile Send private message
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Joined: 26 Aug 2012
Posts: 567
Location: Zielona Góra

PostPosted: Tue 1 Jan 2013, 14:48    Post subject: Reply with quote

u nas wchodzi w grę wczesna godzina, przed 15tą, najlepiej koło 12tej... zdecydowaliśmy że nie będzie tradycyjnego wesela - całonocnej zabawy a uroczysty obiad, może kolacja w jakiejś klubokawiarni/restauracji
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Sonbenim
kandydat
kandydat


Joined: 11 Sep 2012
Posts: 50
Location: Szczecin

PostPosted: Wed 2 Jan 2013, 12:02    Post subject: Reply with quote

Emila wrote:
Urzędnik tez człowiek i pracuje w określonych godzinach. Jak może udzielić ślubu o 18? Kiedy i urząd zamknięty i godziny pracy minęły....Ja także uważam, że 15 to fajna pora na ślub, jeśli komuś z gości zależy - zwolni się z pracy lub weźmie wolne i będzie obecny.



Ja to rozumiem, że urzędnicy też mają swoje godz. pracy. Chodzi mi o to jak już wcześniej pisałam, że w Szczecinie udzielają ślubów później niż po godzinie 16:30 - i tak jak wcześniej równiez pisałam koleżanką była na godz 17:00 w piątek w USC na ślubie.

Nie wszyscy goście będą mogli/chcieli wziąć wolne:) Dlatego uważam, że godzina jest ujowa:) Co zrobić..., już mi lżej, że sobie ponarzekałam bo nic z tym nie zrobięuśmiech
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Joined: 26 Aug 2012
Posts: 567
Location: Zielona Góra

PostPosted: Tue 26 Feb 2013, 13:58    Post subject: Reply with quote

już zdążyłam zmienić zdanie co do godziny - niech się dzieje co chce...

a okolica sali ślubów USC w Zielonej Górze piękna, na starówce, być może ktoś będzie dokarmiał wtedy gołębie, zawsze tak jest do jesieni... mmm... <rozmarzona> Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
madziab9
maniak
maniak


Joined: 06 Sep 2012
Posts: 1091

PostPosted: Sun 10 Mar 2013, 11:12    Post subject: Reply with quote

My w piątek podpisaliśmy papiery na ślub cywilny na koniec sierpnia, no i tez na godzinę 15. Wprawdzie urząd udziela slubów do godziny 18, ale wszystkie pozniejsze godziny były już zajęte....:/
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
iwonaryki
kandydat
kandydat


Joined: 23 Mar 2010
Posts: 79

PostPosted: Wed 13 Mar 2013, 12:03    Post subject: Reply with quote

My idziemy w maju ustalić datę i godzinę chcemy ślub cywilny w lipcu zawrzeć uśmiech
_________________
Synek 15.12.2004.r Córeczka 04.05.2011.r
Córeńka 20.05.2012.r .

Back to top
View user's profile Send private message
madziab9
maniak
maniak


Joined: 06 Sep 2012
Posts: 1091

PostPosted: Wed 13 Mar 2013, 12:33    Post subject: Reply with quote

a nie lepiej teraz? będziecie mieli większy wybór jeśli chodzi o godziny ślubu...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
iwonaryki
kandydat
kandydat


Joined: 23 Mar 2010
Posts: 79

PostPosted: Wed 13 Mar 2013, 12:46    Post subject: Reply with quote

madziab9 wrote:
a nie lepiej teraz? będziecie mieli większy wybór jeśli chodzi o godziny ślubu...



Teraz to nie za bardzo ja nie mam aktu skróconego urodzenia mój narzeczony też musi świeży mieć , a obydwoje musimy do USC pójść aby datę i godzinę ustalić ... my już zdecydowaliśmy że byśmy chcieli lipiec uśmiech
_________________
Synek 15.12.2004.r Córeczka 04.05.2011.r
Córeńka 20.05.2012.r .

Back to top
View user's profile Send private message
madziab9
maniak
maniak


Joined: 06 Sep 2012
Posts: 1091

PostPosted: Wed 13 Mar 2013, 13:09    Post subject: Reply with quote

no tak. ale ja np byłam w ostatni piątek i najpóźniejsza godzina wolna to była 15:00- na prawie pół roku przed... Więc jesli organizujecie wesele i zalezy Wam na w miare rozsadnej godzinie to moze lepiej sie wczesniej wybrac. A odpis aktu urodzenia mozna zalatwic w 1 dzien, a jesli mieszkasz pozamiejscowoscia urodzenia to nawet przez internet i oni wysylaja do usc w miejscowosci, w ktorej mieszkasz...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 4 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group