Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

okres
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 99, 100, 101  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladyinred napisał:
Może przez tempo przedslubnych i przedweselnych przygotowań miesiączka się przyśpieszy:P, może wystarczy jak mój narzeczony rozjuszy mnie kilka razy swoim stoickim spokojem, brakiem okazywania jakiegokolwiek stresu i robieniem wszystkiego na ostatnia minutę język, myślę że to dość skuteczna naturalna metoda...hmmm..pytajnik[/u]

moze sie sprawdzic język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Sob 25 Kwi 2009, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jeszcze nie liczyłam, aż się boję...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Nie 26 Kwi 2009, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze Dziewczyny do mnie dopiero teraz dotarło, że mogę mieć z tym problem, teraz biorę tabletki więc jak wypada coś ważnego to bez problemu mogę przesunąć ale jako, że zaraz po ślubie planujemy starać się o maleństwo to gdzieś ok lutego zamierzam odstawić, chyba już w grudniu zacznę liczyć, żeby w razie czego móc jeszcze przesunąć
Tabletki to jednak straszna wygoda, nie martwię się że mi coś wyskoczy, że okres będę miała jak coś ważnego, że będę obolała w trakcie jajeczkowania...ale bardzo chcę mieć szybciutko dziecko więc chyba się poświęcę trochę Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Pon 27 Kwi 2009, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Caliope8 po odstawieniu musisz sie liczyc z tym że cykl może byc rozregulowany. Ja odstawiłam w grudniu i do teraz dopiero 2 razy miałam Confused Czekam na trzeci i jak na razie ani widu ani słychu Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pon 27 Kwi 2009, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba w okolicach grudnia wybiorę się do ginekologa i skonsultuję to, może trzeba będzie to jeszcze przemyśleć. Chodź z drugiej strony jak kiedyś odstawiłam na pół roku to mi szybciutko wszystko do normy wróciło
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Czw 30 Kwi 2009, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..ja tez odstawiłam..niestety termin juz był a "jej" ani widać ani czuć... Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia_m
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 33

PostWysłany: Czw 30 Kwi 2009, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a widzicie o tym nie pomyślałam.. mieliśmy szukac sali na koniec września, ale to wiąże się z okresem Shocked

nie wiem co na to narzeczony ale dla mnie to wystarczający powód aby jednak poszukac sali na pierwszą sobotę września, a nie ostatnią tak jak planowaliśmy
no bo co to będzie za "wielki dzień" jak bez przerwy będę sie stresowac czy nie ma jakiejś plamy czy coś.. Rolling Eyes i odwiedzanie łazienki w sukni tez nie jest zbyt komfortowe Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 30 Kwi 2009, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem , że ginekolog może przepisać jakieś medykamenty dzięki którym przesunie się okres, zapewne to kolejne hormony, ale taką metodę stosuje się w wyjątkowych sytuacjach, np. planowana operacja itp. Warto podpytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
A_n_i_a24
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 36
Skąd: Gniezno

PostWysłany: Nie 5 Lip 2009, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja liczyłam i o dziwo nie powinno się nic pojawić. Ale boję się, że jak dojdzie stres itp to wszystko może się odwrócić. A okres w moim przypadku rozpoczyna się bardzo ostrym bólem.... Crying or Very sad tak więc tylko czas pokaże co będzie.....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melassa
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 229
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 5 Lip 2009, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja biorę tabletki i, jeśli będzie trzeba, wezmę dwa opakowania bez przerwy. Jak mam okres to jestem wściekła, boli mnie kręgosłup i bez kija nie podchodźVery Happy

A dziewczynki nietebletkowe: spokojnie:D Może ze stresu się Wam oddali:D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 99, 100, 101  Następny
Strona 10 z 101

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group