Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

FRYZURA, MAKIJAŻ - Kraków
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnnDo
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 12
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 27 Kwi 2009, 19:34    Temat postu: FRYZURA, MAKIJAŻ - Kraków Odpowiedz z cytatem

Witam. Poszukuje usilnie dobrych profesjonalistów jeśli chodzi o fryzurę i makijaż ślubny. Nie znam nikogo z tej branży i chciałabym prosić Was o jakieś podpowiedzi, jeśli macie kogoś godnego polecenia.
Oczywiście zalezy mi na mieście Kraków i najlepiej w "szerokich" okolicach AWF krakowskiego. Z góry wielkie dzięki (bo zaczynam być zdesperowana) Wink
_________________



Nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
natalia28
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lut 2012
Posty: 17

PostWysłany: Sob 28 Kwi 2012, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wątek stary, ale nie będę zakładać nowego jeśli chodzi o Kraków.
Sama wiem jak szukałam na forach i denerwowało mnie 10watków o tym samym uśmiech

Jeśli chodzi o Kraków polecam całym sercem salon Pure Diamond z Krakowa, na Krowodrzy.
Siostra wyglądała bajecznie. Wesele było szalone do 6 rano uśmiech a makijaż i fryzurka w idealnym stanie. Niestety swoich zdjęć siostra im nie pozwoliła wrzucić, dodałam tylko te prezentujące dekorację sali, ale uwierzcie mi - chciałabym tak wyglądać jak ona w dniu swojego ślubu.
Salon spisał się na medal uśmiech.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria777
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 4

PostWysłany: Sob 11 Sie 2012, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TREŚĆ NIEZGODNA Z REGULAMINEM USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jury22
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 8

PostWysłany: Wto 26 Sty 2016, 12:53    Temat postu: Mobilny salon Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj na stronę www.ladnamama.com.pl . Polecam z czystym sumieniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgdystopian@gmail.com
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 4
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pią 5 Lut 2016, 11:41    Temat postu: fryzjer kraków Odpowiedz z cytatem

Jako mieszkanka Krakowa skorzystałam z lokalnego salonu i warto było. Dobry wybór choć wahałam się oczywiście bo ślub to ważny dzień.. Oddałam się w ręcę Pana Andrzeja z Hair Design i to chyba był najlepszy wybór na świecie. Absolutnie genialnie mnie uczesał, a zależało mi na czymś delikatnym i zwiewnym, trochę w nawiązaniu do "Wikingów" haha bardzo sobie warkocza wymarzyłam z jakimś kwiatem.. I dostałam oczko http://www.hairdesign.pl/ tutaj link polecam od siebie, koleżanki już też namówiłam oczko mają dobry wybór kosmetyków. Chciałabym załączyć fotkę moich włosów ale nie wiem jak Cool pytajnik?
_________________
Szczęśliwa żona, a już wkrótce mama!wykrzyknik Z pasją do gotowania, podróży i sztuki kung fu! ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Sro 29 Cze 2016, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W samym Krakowie, ale zdecydowanie warto - http://revision.com.pl/ Świetne miejsce, profesjonalne podejście, po efektach widać, że pracują na bardzo dobrej jakości produktach, ale to po prostu idźcie testowo i tyle.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 2 Lis 2016, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją ulubioną fryzjerką jest pani Ewelina "Ruda" z salonu Vici Clinic w Krakowie. Wie, jak zadbać o moje włosy tak, abym była zadowolona z każdej wizyty uśmiech Nigdy jeszcze się nie zawiodłam na jej talencie. Polecam, najlepsze sombre w mieście uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Wto 7 Sie 2018, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki koszt nas czeka za farbowanie włosów u fryzjera sami nie wiemy, ale ze stron takich jak http://www.gospodyni24.pl/farbowanie-wlosow-u-fryzjera-ile-kosztuje/ możemy sobie mniej więcej wyliczyć koszta takiego malowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pon 20 Sie 2018, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o tym, żeby zamiast czesać się u fryzjera, kupić perukę? Słyszałam już kilkakrotnie pochlebne opinie ludzi na temat salonu z perukami https://www.swiatperuk.pl/peruki-krakow . Ceny nie są wygórowane, a peruki prezentują się świetnie. Myślę, że na większe wyjścia czy od czasu do czasu, to taka peruka jest świetną alternatywą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sob 25 Sie 2018, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie http://www.zareczona.pl/krem-do-wlosow/ znajdują się wszelkie informacje na temat różnych odżywek do włosów, warto jedną z nich chociaż mieć i dbać o włosy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group