Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie wręczyć pierścionek zaręczynowy - nietypowe pomysły...
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ellena
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 4

PostWysłany: Sro 15 Kwi 2009, 10:39    Temat postu: Gdzie wręczyć pierścionek zaręczynowy - nietypowe pomysły... Odpowiedz z cytatem

Podzielcie się najbardziej niezwykłymi pomysłami scenerii zaręczyn. Widziałam kiedyś na filmie zaręczyny pod wodą - podczas nurkowania.
Narzeczona para miała kłopot z pocałunkiem (przeszkadzały maski) i trudno było klęknąć... Very Happy
Ale może macie bardziej zwariowane pomysły...skok spadochronowy?
podzielcie się swoimi fantazjami... lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 27 Sie 2009, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chyba jestem bardziej tradycjonalistka jeśli chodzi o miejsce.... marzy mi się jakiś ładny zachód słońca... jakies fajne, romantyczne miejsce i żebyśmy byli tam sami buja w obłokach
No wszystko przede mną i powiem Wam, że ta myśl jest nawet podniecająca ... te chwile, które mnie czekają jeszcze będą niezwykłe Cool

ogólnie rzecz biorąc chyba jakoś teraz mało tych specjalnych 'okazji' do zaręczyn, nie wiem czemu. Ludzie przestali marzyć i być romantykami czy co lol tak to ostatnio zaobserwowałam, w przypadku moich dwóch koleżanek to się stało normalnie w domu, podczas gotowania w kuchni czy tam jak niespodziewanie chłopak jednej z nich wrócił do domu z naręczem kwiatów i poprosił o rękę ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pią 28 Sie 2009, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam też jestem tradycjonalistką co do tych spraw.

tak to zawsze marzyłam o jakiejś romantycznej scenerii i tak też się stało pod Smokiem Wawelskim

choć nie powiem marzyły mi się w zeszłym roku, czekałam na zaręczyny na Statule Wolności, no ale nie wyszło tam. nawet na niej nie byliśmy :/


heh a takie na spadochronie to ja bym pewnie spadła z wrażenia albo zapomniała otworzyć spadochron
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nanaja
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 349
Skąd: jeszcze UK

PostWysłany: Pią 28 Sie 2009, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie to nie muszą być jakieś niesamowite miejsca, czy sytuacje
myślę, że obojętnie czy ktos to zrobi o zachodzie słońca, czy w kuchni przy codziennych obowiązkach, to każda z nas się rozczuli jeśli nagle zobaczy faceta z bukietem kwiatów klęczącego przed nia z małym cudeńkiem Rolling Eyes buja w obłokach
ale się rozmarzyłam

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 28 Sie 2009, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nie mialam zadnych specjalnych wymagan czy pomyslow. Tylko zamiast kwiatow wole brylant Very Happy Ciezko by bylo wiechec kwiatow na palcu nosic język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 28 Sie 2009, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ah, zapomniałam dodać, jesli chodzi Ci Sadie o moją koleżankę, to oprócz kwiatów oczywiście był pierścionek język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 28 Sie 2009, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem ale tak sobie ta czesc ucielam a druga wyobrazilam i wyszlo mi smiesznie. Dziewczyna z wiacha kwiatow na palcu zmywajaca naczynia. Nie wiem czemu tak.... Pewnie to zalezy od zakretow w mozgu... U mnie musi sie niezle krecic Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 28 Sie 2009, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zwoje mózgowe szczególnie rozwinięte uśmiechnięty


swoją drogą to chyba nie ma juz Par, gdzie zaręczyn nie ma wogóle przed ślubem, albo są, tyle że bez pierścionka.... i dobrze Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 28 Sie 2009, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coraz wiecej mezczyzn odkrywa romanyczna strone swojej natury..?
Buhahahahaha!wykrzyknik Ale palnelam!! uśmiechnięty
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Pią 28 Sie 2009, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
Pewnie to zalezy od zakretow w mozgu... U mnie musi sie niezle krecic Very Happy


Ja mam tak zakrecony, ze az na wlosy przeszlo Wink

Sadie napisał:
coraz wiecej mezczyzn odkrywa romanyczna strone swojej natury..?


Hmm, moze to i prawda. L. na przyklad pokazal mi kilka krotnie, ze ma te romantyczna czesc.
Co do reszty facetow nie wiem i nie wnikam, powiem tylko, ze wiekszosc jest romantyczna jak reklama proszku do prania uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group