Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ślub z chrzcinami - proszę o poradę!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
netty
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 71
Skąd: Bydgoszcz/ UK

PostWysłany: Pon 13 Kwi 2009, 21:06    Temat postu: Re: dziecko... Odpowiedz z cytatem

madizorek napisał:
rachel223 napisał:
madizorek napisał:

nie jestem osobą chodząco do kościoła ale mnie to przeraża:
katoliczki chodzą do kościoła do ślubu w sukni z welonem i dziecko
nie na tym polega wasza wiara!wykrzyknik


A sama bierzesz ślub kościelny? Bo chyba gorsze jest to, jak ktoś wcale nie jest wierzący, nie chodzi do kościoła a bierze ślub kościelny na pokaz Confused



właśnie nie biorę ślubu koscielnego!wykrzyknik ale nie mnie oceniać te panny młode z brzuchem


taaa nie bierzesz slubu koscielnego bo jak wyczytalam jestes po rozwodzie język
i masz racje nie Tobie to oceniac! najwazniejsze jest to jak zajmujemy sie naszymi dziecmi a nie to czy po slubie czy przed! ja tez juz mam coreczke ale my nie bierzemy slubu specjalnie dlatego ze mala jest na swiecie tylko dlatego ze sie kochamy! a najwazniejsze jest chyba to ze chcemy naprawic swoje bledy i nie zyc na kocia lape!
a poza tym czy to ze dziewczyna nie ma dziecka lub nie jest w ciazy to znaczy ze jest jeszcze dziewica Question zreszta kto dzis nie uprawia seksu przed malzenskiego Question czasy sie zmieniaja a tamte prawa byly ustalone 2000 lat temu
_________________
Bo kto z milosc jeszcze nie umarl nie potrafi zyc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 14 Kwi 2009, 12:15    Temat postu: Re: dziecko... Odpowiedz z cytatem

madizorek napisał:
Wszystkie jesteśmy w podobnej sytuacji.


oj nie wszystkie wykrzyknik!
Mad
nie jestem osobą chodząco do kościoła ale mnie to przeraża:
katoliczki chodzą do kościoła do ślubu w sukni z welonem i dziecko
nie na tym polega wasza wiara!wykrzyknik
wiem ze dziecko na świat sie nie prosi ale są środki które pomagają kobietom ( myślacym ) zaplanowac odpowiedni czas na pojawienie sie potomka oczko
ale najważniejsze jest aby ludzie nie gadali ..
ze nieślubne dziecko
porażka

a mnie przerażają takie osoby jak Ty.

moja przyjaciółka wpadła na dość głupi pomysł. 30maja biorą z M. ślub, ale ochrzcić synka chcą dzień później Rolling Eyes juz to widzę.... wszyscy po przepiciu, po weselu przyjdą im na chrzest.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Wto 14 Kwi 2009, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

200lat temu było jeszcze gorzej, bo panny się szyły żeby krwawić w noc poślubną, te które nie wychodziły za mąż w wieku 14lat lol
mnie jest zawsze głupio jak czytam albo słucham osoby, które nie mają na dany temat zielonego pojęcia ale mają swoje zdanie...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angelsita
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 734
Skąd: Pomorze- Lębork

PostWysłany: Sro 25 Lis 2009, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłam kiedyś na takim śłubie, gdzie para młoda stanęła przed ołtarzem by wziąść ślub ,a za chwile odbyły się chrzciny ich córeczki, beznadzieja mówe wam, na dodatek okazało się że panna młoda po raz drugi zaciążyła , była niczym bąbka na choince...Dla mnie to było dziwne... Wesele nie podobało mi sie ani trochę..Para młoda zaprosiła tylko 15 osób , nie było żadnego zespołu muzycznego ani prowadzącego, prawie nikt nie tańczył, goście się spili i poszli do domu....ot wesele... ja bym się załamała na jej miejscu...
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 25 Lis 2009, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to to chyba nie było wesele..... zresztą jak kto woli Smile jak coś jest dobrze zorganizowane to wychodzi fajnie i nikt nie patrzy czy ślub jest z chrzcinami czy nie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eve86
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 365

PostWysłany: Sro 25 Lis 2009, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez tak mysle, ze jesli jest wszystko dobrze zoorganizowane to nie widac . Ja jakbym byla w takiej sytuacji chrzest dziecka zrobilabym wczesniej np miesiac, bez zadnej imprezy, nie o to w tym chodzi, ale najblizsza rodzina, babcie, ciocie, chrzestne a potem do domku na kawusie i tort. Skoro potem jest wesele i duza zabawa, powinni zrozumiec.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angelsita
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 734
Skąd: Pomorze- Lębork

PostWysłany: Sro 25 Lis 2009, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nio dokładnie chrzest to chrzest a ślub to ślub ,to są dwie różne imprezy...ja rozumiem że nie było ich stać na dwie zabawy ,ale jak mówie wszystko wyszło beznadziejnie, wezcie co to za slub a pozniej zycie jak oni obydwoje nie pracują....Facet miał na sobie za duże i za długie spodnie,jakąś beznadziejną marynarke...a w ogóle materiał to coś podobnego do sztruksu...totalny badziew....
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 25 Lis 2009, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo to pewnie chrzciny były a nie wesele potem język Uważam, że jak się człowiek postara, to z każdej sytuacji można wyjśc z klasą i wszystko byłoby pięknie.... no.... właśnie..... tylko trzeba zadbać o to Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group