Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Męska bielizna ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co na męską pupę ?
klasyczne majtasy
18%
 18%  [ 19 ]
bokserki
75%
 75%  [ 79 ]
stringi
0%
 0%  [ 1 ]
nic :)
4%
 4%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 104

Autor Wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Sro 18 Mar 2009, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek, ja sporo chodzę w pracy uśmiech Podczas dyżurów, w czasie lekcji między ławkami.... Dzieciaki myślą, że je kontroluję uśmiech A ja dla zdrowia i figury to robię oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 18 Mar 2009, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

japcio, ja mam za małą klasę, żeby się bujać między ławkami lol ale ruszam stopami pod biurkiem, bo mam ADHD lol na dyżurze (jeśli jestem w ogóle...) stoję raczej, bo jak za dużo spaceruję, to widzę, co te pokemony robią, a to już błąd lol lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 24 Mar 2009, 18:55    Temat postu: Re: Męska bielizna ;) Odpowiedz z cytatem

japcio_80 napisał:
Co Wasi panowie założą na ślubno-weselną pupę ? uśmiech

Ja jestem za bokserkami, obcisłymi. Ładnie będzie się w nich prezentowała pupa mojego Rrrrr. Chociaż tak naprawde mógłby pójść bez bielizny, bo ma zgrabne pośladeczki jak na piłkarza przystało oczko




Mój Tomuś też jest szczupły i założy bokserki. chociaż dla mnie może nie zakładać nic pod garniak , Embarassed ma bardzo zgrabną pupcie lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 31 Mar 2009, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*AGNIESZKA* napisał:
Jak ja nie lubię slipków Confused kojarza mi się z takimi starszymi panami z brzuszkami, dobrze, że moje Kochanie ich nie nosi Very Happy Od samego początku tylko i wyłącznie bokserki - ale nie te bardzo obcisłe, nie lubi ich, twierdzi, że go cisną, cały czas sie "poprawia, skubie", mi się zawsze faceci w bokserkach podobali i tych obcisłych i tych mniej, Mój się do tych obcisłych nie przekona lol chociaż jak trzeba np. do jasnych spodni, na plaże - założy Very Happy Bosko wygląda i w i bez Very Happy Very Happy Very Happy Tylko nie slipki język

W sumie, to ja też nie przepadam za slipkami, wolę bokserki i to takie obcisłe, ale niestety K. nie podziela mojego upodobana nimi, bo mówi, że go swędzi wszystko, jak ma takie założone, a poza tym, cały czas się wtedy poprawia. Bokserki takie zwykłe, to lubi, ale mówi, że mu się cały czas nogawki przy nich podwijają, jak ma spodnie od garniaka. Więc poszliśmy na ugodę.
Do ślubu pójdzie w zwykłych slipkach postaram mu się znaleźć jakieś ładne, o ile w ogóle slipki mogę być ładne Confused ). Ale na noc poślubną powiedział mi, że może zało9żyć cokolwiek, co tylko będę chciała, nawet stringi, jeśli bym się na takie uparła.
Cóż, to już zmienia postać rzeczy. Wolę, żeby mu było wygodniej na weselu, żeby potem nie był "poobcierany". Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 3 Kwi 2009, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:
Co do obcisłych spodni u facetów(typu rurki) to zgadzam się że wygląda to masakrycznie.



fakt masakra i obciach w jednym
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
janka
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 127

PostWysłany: Pon 6 Kwi 2009, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rurkom i japonkom u facetów mówimy nieee!wykrzyknikwykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
rurkom i japonkom u facetów mówimy nieee!wykrzyknikwykrzyknik


Ja równiez mówię NIE!! lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 26 Lip 2009, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mój Andrzej na 30 stopniowy upał ubiera japonki i nie widzę w tym nic niemęskiego język
nosi obcisłe bokserki a na noc poślubna obiecał mi czerwone, aksamitne... ale pewnie szybko się ich pozbędzie bo będę chciała troche popatrzeć na zgrabną pupę mojego byłego rugbysty Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Czw 30 Lip 2009, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są japonki i japonki, ja nie miałabym nic przeciwko, gdyby mój narzeczony sobie kupił. Tyle, ze jemu się nie podobają, więc nie będę zmuszać.

A wracając do bielizny to tylko i wyłącznie luźne bokserki, bo one ułatwiają " connecting people" Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 30 Lip 2009, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gorzej jak się jest w miejscu publicznym i mężczyzna się nadmiernie 'ucieszy' lol lol lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 5 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group