Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

w okresie letnim puchnął mi palce
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Czw 2 Kwi 2009, 13:53    Temat postu: w okresie letnim puchnął mi palce Odpowiedz z cytatem

Witam, mam rozmiar obrączki 12-jest idealna. Boję się że jak bedzie gorąco to nie zmieści się mi na palec co by było dla mnie tragedią na ślubie! Próbowałam rozmiar 13 ale to już całkiem zsuwała się mi z palca. I tak jakoś się cykam co zrobić... bo co jak przytyje ale spuchnie mi palec smutny ( w lecie zawsze mi pucjnie ale jak jest już chłodniej to jest ok)Czy ja już całkiem świruje czy co... macie tez taki problem?? Drogie takie rozszerzanie?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 2 Kwi 2009, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no słuchaj mi też wlecie puchną palce, ale z pierścionkiem jak dotąd problemu nie miałam z tego powodu. tylko raz, kiedy palec mi bardzo spuchł to niemogłam go założyć, ale to też było zimą lol nie sądzę, żeby aż tak Ci palce spuchły byś miała większe problemy z obrączką. rozszerzanie to niejest dobry pomysł, bo jak opuchlizna Ci zejdzie to co zrobisz??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Czw 2 Kwi 2009, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też nie chcę ich rozszerzać. Myślę że lepiej chyba będzie jak będę nosić po prostu na lewej ręce
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 2 Kwi 2009, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam podobnie.Normalonie mam rozmiar 10 ale jak latem paluszki napuchną to pierścionek mi się wżyna w skórę.Dlatego obrączkę wzięłam 11.Na samym palcu jest troszkę luzu a przez kostkę sama mi nie przejdzie więc nie będę sie martwić że spadnie ani że w upał nie wejdzie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Czw 2 Kwi 2009, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też chciałam wziąść jedne rozmiar większy ale ona mi się zsuwała tak całkiem że nawet mi kostka na palcu nie pomoże :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Czw 2 Kwi 2009, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nie zauwazylam takich problemow u siebie.Nic mi sie nie wzyna.Pierscionek noszony na srodkowym palcu ma sie dobrze zarowno latem jak i zima.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hania13
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 32
Skąd: Roosendaal, NL

PostWysłany: Pią 28 Sie 2009, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tez latem puchna palce i dlatego obraczka jest o 2 rozmiary wieksza
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sol
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 299

PostWysłany: Czw 3 Wrz 2009, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam ten problem. Pierścionek zaręczynowy pomniejszyłam z 13 na 12 ponieważ miałam za luźny nie spadał, ale jednak ale jak jest gorąco to ciasny mam. Jeszcze myślałam że będę nosić pierścionek z obrączko to obrączka większa 13 a pierścionek 12 i zatrzymuje. Niby 13 nie zsówa się ale jakoś tak nie pewnie jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Pią 9 Paź 2009, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od czasu, kiedy wybieralismy obraczki, powiekszalam je dwa razy: raz, zaraz po cywilnym , poniewaz z powodu upalow spuchly mi palce, i drugi raz w tym roku, poniewaz po ciazy przytylam (rozlozylo mi sie to wszedzie) i pierscionek zrobil sie przyciasnawy.
Na szczescie, nasze obraczki sa z czystego zlota, przez co powiekszanie ich trwalo okolo minuty i kosztowalo 10 zl oczko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sob 10 Paź 2009, 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak nie są z czystego złota to jest dłużej i drożej ? Nie wiedziałam, że to gra jakąś rolę Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group