Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

związek na odległość
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Pią 27 Mar 2009, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z początku też myślałam, że nie dam rady, ale jak się kogoś naprawdę kocha, to odległość aż tak nie przeszkadza.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pią 27 Mar 2009, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że przede wszystkim zależy od ludzi, są wyjątki którym udaję się przez to przebrnąć. No i zupełnie inaczej jak rozłąka następuje dopiero po jakimś czasie trwania związków w takim wypadku moim zdaniem to da się przetrwać, gorzej jak od początku, choć wierzę że i od tej reguły są jakieś wyjątki
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Sob 28 Mar 2009, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ola89 napisał:
Ja z początku też myślałam, że nie dam rady, ale jak się kogoś naprawdę kocha, to odległość aż tak nie przeszkadza.



Zgadzam się uśmiech

Caliope8 wszystko zależy od ludzi tak jak napisałąś uśmiech Od tego czy im na sobie zależy, jakie mają charaktery...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netty
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 71
Skąd: Bydgoszcz/ UK

PostWysłany: Pon 30 Mar 2009, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj kochany w 2006 wyjechal do UK i przez poltora roku widzielismy sie tylko 3 razy! po poltora roku ja do niego dolaczylam.
ta rozlaka bardzo dobrze wplynela na nasz zwiazek bo tesknota uswiadomila nam jak bardzo sie kochamy! jak przyjechalam do anglii do pracowalismy razem takze spedzalismy ze soba 24/7 i nie mielismy siebie dosyc Very Happy i nigdy przedtem nie bylam szczesliwsza Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Bo kto z milosc jeszcze nie umarl nie potrafi zyc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 31 Mar 2009, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mnie z poprzednim partnerem sie cos takiego nie udalo.Ja wyjechalam on mial dolaczyc.Rozmyslil sie do dzis nie wiem dlaczego. Dlatego juz w zyciu swiadomie sie na to nie zdecyduje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia23
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 44

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2010, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę,że taki związek ma sens tylko jest to troszkę trudne .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia23
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 44

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2010, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę,że taki związek ma sens tylko jest to troszkę trudne .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kwiatuszek85
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 131
Skąd: Jaworzno

PostWysłany: Sro 6 Paź 2010, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja byłam w związku na odległość ponad 5 lat. Poznaliśmy się na wakacjach nad morzem i po prostu oszaleliśmy na swoim punkcie. Nikt nie wierzył że taki związek w ogóle przetrwa ale my byliśmy uparci. Spędzaliśmy wiele godzin jeżdżac do siebie pociągami (dzieliło nas 360km) całymi dniami rozmawialiśmy przez telefon a każde spotkanie było nadzwyczajne. On wydawał się księciem z bajki i nawet dla niego w 4 roku naszego związku przeniosłam się do jego miasta. Tam znalazłam pracę i studia. Wszystko na początku było piękne ale po 3 miesiącach wspólnego mieszkania i widywania się wszystko zaczęło się psuć. Okazało że on wcale nie jest takim ideałem jak sądziłam..każdy swój problem zaczął wyładowywać na mnie, gdy byłam w pracy wchodził sobie na czaty i poznawał dziewczyny do dziś nie wiem czemu mi to robił. Uważał że nie mogę go zamykać w klatce że ma prawo spotykać się z kim chce a że ja i tak jestem najważniejsza. Raz gdy miał bardzo zły humor to nawet mnie uderzył że upadłam na ziemie. Nie myślałam że jest do tego zdolny. Przeprosił, kupił kwiaty ale po 2 miesiącach było to samo. Zaczął spotykać się z dziewczyną choć udawał że nic go z nią nie łączy. Mówił że mnie kocha a potrafił z nią rozmawiać godzinami przez telefon kłamiąc że to kolega. Kiedyś sprawdziłam ten numer..niestety była to prawda..spakowałam swoje rzeczy i pojechałam bez słowa 360km do mojego domu. Skrzywdził mnie i to bardzo. Przyjechał do mnie ale już nie chciałam z nim rozmawiać więcej raz na zawsze zakończyłam mój związek na odległość i przysięgłam sobie że nigdy z nikim się tak nie zwiąże. Wszystko było pięknie jak się widywaliśmy w week. a na co dzień okazał się kimś zupełnie innym. Nie mówie że każdy związek musi się w taki sposób skończyć ja niestety miałam pecha w tej kwestii ale dzięki temu poznałam mojego obecnego narzeczonego i choć mieszkamy ze sobą już prawie 2 lata nic między nami się nie zmieniło uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 30 Paź 2010, 0:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poznałam faceta przez internet był super , potrafiliśmy gadać 24 h na dobę on pacowal w UK , jak się okazało byliśmy z jednego miasta oboje byliśmy po przejściach, trwało to kilka miesięcy , długie rozmowy , codziennie sms. Kiedy przyjechał do Polski spotkaliśmy się , wyjechaliśmy na tydzień na wakacje.
Potem on wrócił do Uk ja zostałam tutaj . Planowaliśmy wspólne życie w UK. Po kilku miesiącach pojechałąm do niego mieszkał z bratem i bratową . Czułam się jakoś nie swojo ale oni nie dali mi nic poznać po sobie że jestem niechcianym gościem. Spędzaliśmy wolne dnie w domu. On przed komputerem ,a ja z jego z jego bratem i bratową . Znalazłam pracę i było jeszcze gorzej nie widywaliśmy się prawie wcale on pracował w nocy ja w dzień kiedy ja wychodziłąm do pracy on wracał i na odwrót.
Kiedyś chciałąm sie wyspać do pracy a on siedzial ze swoim bratem na dole prosiłąm żeby wyłączyl telewizor że jest późno a ja idę rano do pracy . powiedział ze mu to nie przeszkadza.
Pamiętam jak dziś 25 listopada mieliśmy jechać na imieniny jego kolegi dziewczyny , ale zostaliśmy w domu , Wtedy uslyszałam na ferie jedziesz do Polski , po feriach możesz wrócić ale już nie do nas poszukaj sobie mieszkania , z nami koniec nic z tego nie będzie . W międzyczasie poznał inną i ją zaprosił do nich.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Kathleen
maniak
maniak


Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 1216

PostWysłany: Sob 30 Paź 2010, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O masakra. Współczuję... pocieszacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 7 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group