Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

DOROŻKA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
black_Lady
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 58

PostWysłany: Pon 30 Mar 2009, 1:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaś pojadę taką dorożką uśmiech
http://www.slub.bzi.pl/pojazdy/bryczka---p.dzikowski-2big.jpg
Jest bardzo taniutka bo kosztowała tylko 1500zł,
a ta http://www.slub.bzi.pl/pojazdy/bryczka1_big.jpg
1400zł też mi się podoba ,ale wolę białą uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
issabellro
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 21
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 30 Lip 2009, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałam coś dodać odnośnie sporu o to, że goście za taką dorożką mają jechać nie wiadomo ile. Przeszło miesiąc temu moja siostra miała ślub i co prawda nie jechali dorożką a starym z 1978 roku mercedesem kabrioletem. Z kościoła do domu weselnego było ok 15 km. Samochód ten też nie mógł jechać szybko bo by zwiał welon młodej itp. więc jechali powolutku a wszyscy goście za nimi samochodami. Dla nikogo to nie robiło problemu. Dodatkowo jeszcze kilkanaście samochodów z przodu jechało "szlaczkiem" i bardzo fajnie to wyszło. Miejsca w tym samochodzie też było mało, młodzi jechali tylko sami ( z tyłu siedziały dzieciaczki które niosły obrączki). Młoda sobie poradziła z wejściem, choć miała suknie na kole. Więc dla chcącego nic trudnego. I żywe koniki też sobie poradzą. Jest to tak wyjątkowa chwila, że jak tylko ktoś może sobie pozwolić na dorożkę to nie powinien się nad niczym zastanawiać uśmiech

Ale się rozpisałam uśmiech
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Pią 31 Lip 2009, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś nie mam przekonania do dorożek, nie wiem, kojarzą mi się jakoś tak nieciekawie, nie wiem, ale chyba mi się nie podobają. Ale to kwestia gustu:)

pisownia=polskie znaki/mod/
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
issabellro
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 21
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 31 Lip 2009, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne. Jeden woli dorożki, drugi nowoczesne samochody a jeszcze trzeci stare zabytkowe. Wszystko ma swój urok uśmiech
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Pią 31 Lip 2009, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie będzie samochód, jaki jeszcze nie wiem, ale na pewno nie chcę przybrania. Wystarczą mi tablice Młoda Para.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
issabellro
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 21
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 31 Lip 2009, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra miała tylko klamki i dosłownie delikatny bukiecik na masce i naprawdę ok to wyglądało. Najbardziej mi się nie podobają takie samochody gdzie przez całą długość idzie jakaś wstążka okropnie wielka a już kiedyś widziałam zdjęcie jak samochód miał z tyłu jak by na bagażniku mnóstwo balonów. Ochyda.... wykrzyknikwykrzyknik!
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 31 Lip 2009, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo żeby dobrze ubrać autko też trzeba się wykazać dobrym smakiem.... Nie zawsze 'dużo' znaczy 'lepiej' język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miranda
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 11
Skąd: Jaworzno

PostWysłany: Sob 1 Sie 2009, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł fajny! Młoda para i dorożka do ślubu to zdecydowanie idealnie pasujący do siebie duet i jakże romantyczny. Gdybym mieszkała np.w Krakowie z pewnością do ślubu pojechałabym piękną białą dorożką ale w moim mieście byłby z tym problem niestety:(
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sob 1 Sie 2009, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam pod Krakowem i pewnie dałabym radę załatwić dorożkę ale ewidentnie ten pomysł mnie nie kręci język byłam pare razy na kuligu z końmi i dorożką też jechałam i spoko, ale jakoś na ślub to tego nie widzę, szczególnie zapach konia mnie trochę odrzuca język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milagros
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: woj. Zachodniopomorskie

PostWysłany: Czw 6 Sie 2009, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam możliwość wypożyczenia dorożki i bardzo bym chciała, ale nie wiem czy będzie nas na to stać, jest tyle innych wydatków smutny Albo dorożka albo jakis samochód, zobaczymy za rok Cool hehe lol
_________________
ślub cywilny

ślub kościelny

[u
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group