Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Miejsca na plener w śląskim
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Sob 28 Mar 2009, 13:48    Temat postu: Miejsca na plener w śląskim Odpowiedz z cytatem

Szukam ciekawych miejsc w województwie ślaskim w których można byłoby przeprowadzić zdjęcia plenerowe. Piszcie proszę co jest ciekawego w waszych miastach Smile Z góry dziękuję Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Sob 28 Mar 2009, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiedz może dokładniej jakie okolice Cię inetersują, bo woj. śląskie jest dość duże... chyba że odległość nie gra roli
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eliszama
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 148
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 28 Mar 2009, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Samo miejsce, nawet najpiękniejsze nie załatwi dobrych zdjęć.
Dobrze jest najpierw wpaść na POMYSŁ PLENERU, najlepiej dopasowany do konkretnej Pary, a później dobrać miejsce. Uwierz mi - nawet najbardziej niepozorne będzie rewelacyjnie wyglądać na dobrze zrobionych zdjęciach. Działa to niestety też w drugą stronę...
Tyle z mojego fotograficznego punktu widzenia uśmiech
Pozdrawiam
Krzysiek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Sob 28 Mar 2009, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo wszystko interesują mnie ciekawe miejsca na całym śląsku. Chciałabym napisać na ten temat artykuł. Sama mieszkam w Czewie, ale nawet w swoim mieście nie jestem w stanie wypisać wszystkich ciekawych miejsc. Pomórzcie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliszama
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 148
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 28 Mar 2009, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba było tak od razu... uśmiech
Jak tak, to Pszczyna! Miasto, zamek i ogród zamkowy.
Pozdrawiam
Krzysiek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Sob 28 Mar 2009, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też Pszczynę polecam uśmiech
i wiem, że w Bieruniu jest podobno jakiś ogród gdzie mozna sobie piekny plener sprawić uśmiech Tylko niestety nie wiem gdzie dokładnie Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Nie 29 Mar 2009, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Botica napisał:
ja też Pszczynę polecam uśmiech
i wiem, że w Bieruniu jest podobno jakiś ogród gdzie mozna sobie piekny plener sprawić uśmiech Tylko niestety nie wiem gdzie dokładnie Confused


Ja wiem gdzie..ale jak dla mnie to takie sztuczn zdjecia tam wychodza ...jak kto woli...
Tez bym polecała Pszczyne..ale w sobote to trzeba sie liczyc ze tam trzeba walczyć o miejsce do zdjęcia hehe (najlepiej sobie sesje w tygodniu zrobić)....zawsze jak jestesmy na spacerze w sobote i jest ładna pogoda to sie tam kręci z 10 par młodych i wszyscy na sesji....jak jest ciekawe miejsce to trzeba czekac na swoją kolej hehe....chyba ze fotograf zdolny i z kazdego miejsca cos ładnego wymyśli....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliszama
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 148
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 29 Mar 2009, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sony85 napisał:

Tez bym polecała Pszczyne..ale w sobote to trzeba sie liczyc ze tam trzeba walczyć o miejsce do zdjęcia hehe (najlepiej sobie sesje w tygodniu zrobić)....zawsze jak jestesmy na spacerze w sobote i jest ładna pogoda to sie tam kręci z 10 par młodych i wszyscy na sesji....jak jest ciekawe miejsce to trzeba czekac na swoją kolej hehe....chyba ze fotograf zdolny i z kazdego miejsca cos ładnego wymyśli....

Fajny plener - tylko po weselu, a więc najlepiej w tygodniu. A przyczyn, poza tłokiem jest znacznie więcej. Ilość czasu, pogoda i światło do wyboru, a przede wszystkim "odstresowani" Małżonkowie uśmiech
Fotografowałem plenery w dniu ślubu i kilka dni po... Niesamowita różnica!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Nie 29 Mar 2009, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za pierwsze propozycje i zapraszam do podawania kolejnych Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rybix
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 85

PostWysłany: Nie 29 Mar 2009, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w mojej miejscowoścossci wele par mlodych robi foty uśmiech mamy park z dwoma stawami i zamek w stylu barokowym uśmiech polecam Kochcice kolo Lublińca
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group