Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy pasuje bolerko futerko??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sumie jestem takiego zdania, że jak ci się coś bardzo podoba i dobrze się w tym czujesz, to nie warto zawracać sobie głowy komentarzami innych. Każdy ma inny gust i lubi inny styl.
To akurat jak dla mnie jest trochę za krzykliwe, ale jak tobie się podoba, to nie zwracaj na to uwagi.
Co do zdjęć, to jak ma fajnie wyglądać, to ja bym się nie przejmowała czy pasuje czy nie, nad morzem często wieje,a w październiku to raczej upałów nie będzie:)
Ja osobiście nie uznaję sztucznych futer, a naturalne jak najbardziej tak, i gadanie innych mnie nie przekona. Często chodzę w futerkach i nie przeszkadza mi to:)
Tu jest fajne ABC futer na sezon jesień-zima 2009r. Futra w tym sezonie będą mega modne, więc będziesz jak najbardziej na czasie.



Futro jest na czasie. Wybierz opcję dla siebie!
Futrzane ABC na sezon jesień-zima 2009

* Futrzane płaszcze i kurteczki jak co roku królują na wybiegach zimowych pokazów. Ciekawym wyborem będzie niecodzienny, np. malinowy kolor okrycia

* Zestaw dla odważnych: futrzana mini spódniczka to gorący trend sezonu jesień/zima 08/09

* Zainwestuj w futrzane dodatki! Najbardziej na czasie są torby i czapki z futerka. Te ostatnie, mimo na ogół ogromnych rozmiarów, są niezwykle twarzowe.

* Futerkowe wdzianka i bolerka będą doskonałym dodatkiem zarówno do „casualowego” swetra i dżinsów, jak i wieczorowej sukienki

* Jeśli nie chcesz płaszcza w całości z futra, postaw na elementy- futrzane kołnierze, mankiety czy wykończenia sukienek są niezwykle szykowne.

Tutaj jest link do takiego co bardzo mi się podoba,
http://lodz.olx.pl/bolerko-futro-norka-iid-7040036
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zaneta
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 9

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel 1978 dlaczego uważasz, że to futerko jest bardzo krzykliwe?? to jest najprostrze futerko, z lisów białych i Hm, takie moim zdaniem inne niż wszystkie, jeśli chodzi o zdjęcia w Październiku nad morzem, to masz rcje, napewno nie bedzie gorąco, lecz pewnie wietrznie i zimno, Hm, wiesz co, moja koleżanka brała ślub w czerwcu w tamtym roku i na zdjęciach w plenerze nad morzem, trafiła na taka pogode, ze było tylko 15 stopni i strasznie wiało i na zdjęcia założyła bolerko futerko sztuczne i mówiła, że wcale jej aż tak gorąco nie było, a jeśli chodzi o te futerko, co podałaś linka, wydaje mi się, że to jest sztuczne. A Angel jeśli chodzi o futerka, to ja równierz w tym roku całą zimę przechodziłam w białym sztucznym futerku, no ale muszę przyznać, że to co teraz mam szyte z prawdziwego futra, to w porównaniu z tym sztucznym co w nim chodziłam, to niebo a ziemia, bo jest bardziej miękkie i aż chce się je ubierać i wtulić się w nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 22 Mar 2009, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając na myśli krzykliwe, chodzi mi o to, że ja osobiście nie lubię futer ze skórami szytymi w poprzek, szczególnie na rękawach, i tyle:) Robi się go po prostu dla mnie za dużouśmiech Widzę jednak, że to futerko naprawdę ci się podoba, więc po prostu je kup i załuż. Tamten link jest na bank do sztucznego futerka, bo nie wiem co za norki można za tą cenę kupić, ale wysłałam tylko ze względu na krój. Ja sztucznych futerek nie niszę, bo są przede wszystkim zimne i nie podobają mi się. Albo naturalne albo wcale:). A ty załuż sobie to futerko, i się nie przejmuj.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zaneta
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 9

PostWysłany: Pon 23 Mar 2009, 1:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel 1978 masz racje, bardzo mi się podoba, to ma być prezent od mojego narzeczonego z okazji ślubu, ostatnio byliśmy, przymierzałam to futerko, jest przesliczne i jest tak milutkie i mięciutkie, że aż nie chciałam już jego ściągnąć, tylko wiesz Angel, jedyne wątpliwości to czy nie będę głupio wyglądać jak je założę w Październiku na ślub do kościoła, bo w plener, to założę bo nad morzem napewno nie będzie za ciepło, a poza tym, myślę, że doda uroku to futerko zdjęciom w plenerze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group