Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kilka wskazówek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Pon 26 Sty 2009, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też lubię rosół, ale nie chcę się cała upaprać na wejście, a to wiadomo po brodzie leci, kapie bo tłuste itd.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak też bywa.... Confused jemy na własną odpowiedzialność. i odpowiedzialność Państwa Młodych lol

ja się nie moge doczekac jak pójdę na to wesele w kwietniu. jak ja dorwę menu a nie będzie przynajmniej 5 rzeczy, które lubię, to szukam innego lokalu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam pani przy podpisywaniu umowy na salę, zaznaczyła, że te rzeczy, które mu przyniesiemy na salę, typu alkohol i ciasto oni nie odpowiadają za to. Natomiast w razie, jakby się zatruli goście jedzeniem od nich, to możemy ich skarżyć.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Pią 13 Mar 2009, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshine napisał:
Nam pani przy podpisywaniu umowy na salę, zaznaczyła, że te rzeczy, które mu przyniesiemy na salę, typu alkohol i ciasto oni nie odpowiadają za to. Natomiast w razie, jakby się zatruli goście jedzeniem od nich, to możemy ich skarżyć.


i to jest chyba standard

a co do wlasnego jedzenia to warto zostawic probki albo poprosic obsluge by zostawila probki jedzenia by w razie w jak nie znajda w probkach "salowych" to by od razu nie zwalali na mlodych jedzenie dowiezione, bo byc moze nie to bylo zrodlem
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Doradca śląsk
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 57
Skąd: Czeladź / Śląsk

PostWysłany: Nie 15 Mar 2009, 0:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Zawsze ceniące się firmy i kucharki czy kucharze zostawiją próbki swoich produktów.
Ja na przykład przy organizacji wesela zawsze na kuchni zostawiam po kawałku jedzenia które przygotowywujemy do sterylnych słoiczków i do lodóweczki. mamy pewność ze na drugi dzień jak goście popiją za dużo i bedą sie źle czuć czy nie daj boże jakieś masowe zatrucie nie koniecznie przez jedzenie . Dlatego zawsze warto takie rzeczy robić choćby dla własnego bezpieczeństwa po imprezi e.
Pozdrawiam serdecznie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Nie 15 Mar 2009, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, dobry pomysł. Dzięki za podpowiedź.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 15 Mar 2009, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sasetka napisał:
ja jadłam tatara...smakowity kąsek... uśmiech coś czuje że zamówię Very Happy


Ja uwielbiam tatar, niestety mamy plenerowe wesele w sierpniu więc rezygnujemy ze wszystkich rzeczy surowych i ciast z kremem.
Wiadomo, jak jedzenie jest z wiadomego źródła, to raczej zatrucia nie wchodzą w grę, lepiej zrezygnować z przygotowywania dań samemu i zlecić odpowiednim osobom. Może to i drożej, ale zawsze lepiej być zabezpieczonym w razie czego.
U nas flaczki będą na bank, bo wszyscy uwielbiamy:)
Menu mamy bardzo zróżnicowane, każdy znajdzie coś dla siebie.
Zresztą, jeśli chodzi o jedzenie, to ja lubię wszystko oprócz herbaty i surowych pomidorów. Uwielbiam próbować nowe rzeczy i naprawdę jest mało rzeczy, których bym nie zjadłauśmiech
Co do majonezu to się zgadzam, że Kielecki jest najlepszy na świecie:)uśmiechuśmiech
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odnosnie tych próbek, to restauracja odpowiada za swoje ale jesli ja cos dowprze, to mam sama zabrac probki, czy oni w kuchni sami to i z dowiezionego jedzenia zrobia?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzi mi o standardowe procedury..język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arwenna1
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 111
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob 2 Kwi 2011, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sasetka napisał:
ja jadłam tatara...smakowity kąsek... uśmiech coś czuje że zamówię Very Happy


też uwielbiam, ale na weselach nigdy nie jadam...Wyłącznie przyrządzony przez moich przyjaciółuśmiech nie jadam na weselach jajek. W innym wypadku zawsze mam jakieś sensacje smutny
_________________
Kasiula
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group