Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nasze bukiety
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 236, 237, 238  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
4kwiaty
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 17:38    Temat postu: Dekoracje Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Te na zdjęciach, to są maki, tylko chyba ogrodowe.

Te kwiaty na zdjęciach to nie są maki tylko anemony (zawilce), doskonale nadające się na bukiety, natomiast wiązanka z maków - wydaje mi się, że będzie możliwa tylko z kwiatów w pąkach - rozwinięty kwiat maku jest bardzo nietrwały. Angel napisz coś więcej o tym projekcie bukietu.[/quote]
_________________
www.4kwiaty.pl : Gdy wybierasz kwiaty, pamiętaj, że to jest Twój ślub, niech to będą kwiaty jakie lubisz Ty a nie .... teściowa oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 17:44    Temat postu: Re: Dekoracje Odpowiedz z cytatem

4kwiaty napisał:
Cytat:
Te na zdjęciach, to są maki, tylko chyba ogrodowe.

Te kwiaty na zdjęciach to nie są maki tylko anemony (zawilce), doskonale nadające się na bukiety, natomiast wiązanka z maków - wydaje mi się, że będzie możliwa tylko z kwiatów w pąkach - rozwinięty kwiat maku jest bardzo nietrwały. Angel napisz coś więcej o tym projekcie bukietu.
[/quote]

A coz tymi specjalnymi sprayami, które zatrzymują wodę i nie odparowuje ona z aparatów szparkowych kwiatówpytajnik Po tym podobno trzymają się nawet kilkanaście godzin i nie więdną...... np. stosuje sie je do wiązanek kameliowych które są wykonane z płatków kwiatów
_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 18:01    Temat postu: Re: Dekoracje Odpowiedz z cytatem

4kwiaty napisał:
Cytat:
Te na zdjęciach, to są maki, tylko chyba ogrodowe.

Te kwiaty na zdjęciach to nie są maki tylko anemony (zawilce), doskonale nadające się na bukiety, natomiast wiązanka z maków - wydaje mi się, że będzie możliwa tylko z kwiatów w pąkach - rozwinięty kwiat maku jest bardzo nietrwały. Angel napisz coś więcej o tym projekcie bukietu.
[/quote]
W poprzednim poście starałam się opisać wiązankę, inaczej nie umiem:(. Ja mam florydyę ze mną przez cały czas, więc wiązania może być zrobiona nawet 15 min przed ceremonią, któa jest na dworze i wesele w tym samym miejscu, więc kwiaty nie muszą podróżować. Również kwiaty na przyjęciu będą to maki, przycięte i ciasno powkładane w misy, a łepki porozkładane na stołach, przyczepione na żyłkach( tak samo jak bukiet). Wszystko będzie przygotowane z kwiatów w pąkach, rosnących na miejscu:) i mają być spryskane jakimś preparatem, który przedłuża trwałość kwiatów. Z florystą przez cały czas na miejscu, jakoś się nie martwię, to przecież tylko kwiaty. Mają wytrzymać na ceremonii, a potem mi nie zależy, do zdjęć zrobi się drugą.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no własnie- spryskane tym preparatem na pewno przetrwaja
a całość będzie cudownie wygladać Masz świetne pomysły dekoratorskie No i znajomy florysta znający się na rzeczy to skarb w taki dzień
wg twojego opisu łatwo sobie wyobrazic wiazankę oczywiscie tak "mniej więcej " jej zarys, wiec tym się nie martw oczko wszytko super wytłumaczyłaś uśmiech
_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----



Ostatnio zmieniony przez agnieszka55 dnia Pon 16 Mar 2009, 18:13, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
4kwiaty
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 18:09    Temat postu: Dekoracje Odpowiedz z cytatem

Agnieszka, jedyny spray jaki stosuję do kwiatów to nabłyszczacz, który jest tłusty i rzeczywiście częściowo zatrzymuje wodę jednak nadaje się tylko do liści, wiele kwiatów po nim czarnieje. Wiązanek kameliowych nigdy niczym nie pryskałam, oprócz czystej wody, płatki róż i lilii są na tyle trwałe, że wytrzymują bez wody nawet kilka dni. Dla utrzymania w dobrej formie wiązanki kameliowej najlepiej spryskać ją mgiełką czystej wody, zawinąć w celofan i przechowywać w miarę chłodnym miejscu.
Znalazłam jednak ten spray, o którym piszecie nazywa się : OASIS Clear Life odżywka do kwiatów ciętych. Przy najbliższej okazji postaram się go wypróbować.
_________________
www.4kwiaty.pl : Gdy wybierasz kwiaty, pamiętaj, że to jest Twój ślub, niech to będą kwiaty jakie lubisz Ty a nie .... teściowa oczko


Ostatnio zmieniony przez 4kwiaty dnia Pon 16 Mar 2009, 20:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest na 200% bo mojej znajomej florysta pryskał takim czymś właśnie wiązankę kameliowa - specjalnie zapytałam, jednak nazwy nie znam
_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kachensss
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 131
Skąd: zach-pom/ UK

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sliczne tw bukiety.. zwłaszcza wrzos, chabry, tulipany i konwalie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też najbardziej podobają mi się właśnie te:)
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anulka24
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 48
Skąd: Zachodniopomorskie

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze podobaly mi sie kwiaty w kolorze herbacianym -niekoniecznie roze choc te pieknie sie prezentuja.ale nie chce ich w bukiecie slubnym.storczyki sa calkiem calkiem.moze podacie mi jakas stronke z bukietami.znalazlam pare ale nie jestem usatysfakcjonowana.modelu sukni niestety nie pamietam smutny [/list][/list][/code][/quote]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
4kwiaty
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 14:38    Temat postu: Dekoracje Odpowiedz z cytatem

Tu masz duży wybór bukietów: http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/index.html
_________________
www.4kwiaty.pl : Gdy wybierasz kwiaty, pamiętaj, że to jest Twój ślub, niech to będą kwiaty jakie lubisz Ty a nie .... teściowa oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 236, 237, 238  Następny
Strona 15 z 238

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group