Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

poszukuję zdjęć cymbeline model chili
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Wto 10 Mar 2009, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo doboba.Tylko trzeba mieć do niej odpowiednią figurkę której mi niestety brakuje.Ale sukienka naprawde śliczna-i ta skromnośc własnie ma to coś.Tylko odpowiednie dodatki i będzie śliczna Panna Młoda Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agutkaZG
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 72
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Wto 10 Mar 2009, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iwo,mi się ta sukienka bardzo podoba. uśmiech Taka skromna. uśmiech Ja nie przepadam za falbanami,więc dla mnie ta jest ok. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 10 Mar 2009, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monika1010 napisał:
mi sie podoba:) tylko jak dla mnie ma troche za duzy dekoltoczko ale jak ma sie co pokazac to sukienka sliczna:)

to własnie chciałam właśnie napisać, że za duży dekolt. ale suknia bardzo ładna uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
janka
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 127

PostWysłany: Wto 10 Mar 2009, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sukienka sama w sobie jest ładna, ale nie na ślub. Nie wiem co ja się tak tych sukni uczepiłam, ale uważam, ze panna młoda powinna wyglądać jakoś inaczej. Przynajmniej ja mam inne wyobrażenie. Ale każdy ma swoje i jak w tym dobrze się czuje to znaczy, ze to ta sukienka. Dekolt, tutaj zgodzę się z resztą, ma za duży!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwo
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 8
Skąd: małopolska

PostWysłany: Wto 10 Mar 2009, 17:13    Temat postu: cymbeline chili Odpowiedz z cytatem

dekolt jest faktycznie spory,ale ładnie wygląda.dam znać jak na 100% bedę zdecydowana.pozdrawiam i dzięki jeszcze raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwo
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 8
Skąd: małopolska

PostWysłany: Wto 10 Mar 2009, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sukienka sama w sobie jest ładna, ale nie na ślub. Nie wiem co ja się tak tych sukni uczepiłam, ale uważam, ze panna młoda powinna wyglądać jakoś inaczej.

:)strasznie mi się podoba to forum.Fajnie że można się kogoś poradzić,kto nie ocenia i nie kłamie. Zgadzam się ze zdaniem że panna młoda powinna wyglądać inaczej, ale ja po prostu źle się czuję w ozdobnych rzeczach,materiałach typu tafta itp.Byłam ostatnio na wielu slubach,nie pamiętam żadnej ,,fajnej''panny młodej.Wszystkie wyglądają tak samo.Nie macie takiego wrażenia?Nie chcę wyglądać jak księżniczka,podoba mi się prosty elegancki styl,bardziej romantyczny...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Wto 10 Mar 2009, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wcale nie powinna wyglądać inaczej.kazda z nas ma swoją wizję swojego ślubu i każda wybiera to co jej sie podoba i w czym czuje sie dobrze.nie ma przepisu na wygląd panny młodej.gdyby kazda wyglądała tak samo to by też było bezsensu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwo
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 8
Skąd: małopolska

PostWysłany: Wto 10 Mar 2009, 21:22    Temat postu: cymbeline chili Odpowiedz z cytatem

..no właśnie:)pozdrawiam wszystkie panny młode. Myśle,że każda z nas ma wizję siebie w tym dniu i nie mozna ulegać naciskom i modom, bo po prostu będziemy się źle czuć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwo
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 8
Skąd: małopolska

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 6:42    Temat postu: chili Odpowiedz z cytatem

zamówiłam dziewczyny:)będę mieć swoją sukienkę:)Pierwsza myśl jest najlepsza.papa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to gratulacje Very Happy masz jeden DUZY problem mniej Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group