Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Budujemy domki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 41, 42, 43  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór projektu domu rzeczywiście jest na całe życie. Tylko nie zdziwcie się, że kiedy juz będziecie mieszkać w swoim domku, zbudowanym zgodnie z tym "idealnym" projektem, w którym były już zrobione poprawki po to, by był bardziej wygodny i funkcjonalny, okaże się, że mogło to czy tamto wyglądać inaczej i można było zrobić pewne zmiany a innych nie robić. (ale długie zdanie mi wyszłomruga Wszyscy, którzy budowę domu maja za sobą mi to powtarzają.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to będziemy całe życie coś w nim zmieniać lol i tak zmieniam co mogę, bo mi się nudzi po jakimś czasie w takim samym wnętrzu Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
azia
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 381

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agbar napisał:
Wybór projektu domu rzeczywiście jest na całe życie. Tylko nie zdziwcie się, że kiedy juz będziecie mieszkać w swoim domku, zbudowanym zgodnie z tym "idealnym" projektem, w którym były już zrobione poprawki po to, by był bardziej wygodny i funkcjonalny, okaże się, że mogło to czy tamto wyglądać inaczej i można było zrobić pewne zmiany a innych nie robić. (ale długie zdanie mi wyszłomruga Wszyscy, którzy budowę domu maja za sobą mi to powtarzają.

zawsze jest tak, że jak już coś zrobimy albo kupimy to powtarzamy, że coś mogliśmy zrobić inaczej, wybrać inaczej... nie tylko z budową domu tak jest
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 13 Mar 2009, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Jak to mówią mądry Polak po szkodzie. Przed szkodą i po szkodzie głupi.
Budowa domu, to kosztowna i indywidualna sprawa, ale chyba nie ma osoby, której by ten dom, jaki sobie wymyśliła w każdym detalu się podobał zawsze i wszędzie. Bo z czasem to może nawet wymagania i praktyczne spojrzenie na dom - zmieniają zdanie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ChudySłoń
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 74
Skąd: z drugiego krańca mojej świadomości

PostWysłany: Sro 1 Lip 2009, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy domek po rodzicach Krzysia więc tylko remont robimy i wymieniamy dach. Musieliśmy też niestety "rozbudować" ściany bo w domku była mała powódź i całą chatkę zalało. Sad
_________________


Ta Pani Tego Pana Chce! serce
Aniołek. [*]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sob 4 Lip 2009, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie mieć swoje 4 ściany na własność. Gratuluję.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sob 4 Lip 2009, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a my po ślubie zamieszkamy w moim stary domu, tam gdzie miszkali moi rodzice zaraz po ślubie, wyprowadziliśmy się bo mieli dość mieszkania z teściami.
A teraz dom będzie nasz lol mieszkać będzie z nami tylko moja ukochana babcia lol
Czyli w wolnym tłumaczeniu będe mieć dom do remontu Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Nie 5 Lip 2009, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My cały czas myślimy o domku, ale zaraz po ślubie bierzemy się ostro do roboty.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Nie 5 Lip 2009, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agbar napisał:
Tylko nie zdziwcie się, że kiedy juz będziecie mieszkać w swoim domku, zbudowanym zgodnie z tym "idealnym" projektem, w którym były już zrobione poprawki po to, by był bardziej wygodny i funkcjonalny, okaże się, że mogło to czy tamto wyglądać inaczej i można było zrobić pewne zmiany a innych nie robić. (ale długie zdanie mi wyszłomruga Wszyscy, którzy budowę domu maja za sobą mi to powtarzają.


Bo to racja. My jestesmy juz po budowie (ale nadal po malu urzadzamy nasze gniazdko) i mimo, ze mamy wszystko tak jak mialo byc okazuje sie ze wiele rzeczy mozna bylo zrobic inaczej, lepiej. Moj tesc mowi, ze dopiero po budowie trzeciego domu czlowiek buduje bez wiekszych niedocisgniec, ale przy budowie pierwszego domu tego uniknac sie niestety nie da.

ladysunshine domek przesliczny uśmiech ten projekt bardzo mi sie podoba
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 5 Lip 2009, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my jako pierwsze napewno będziemy mieszkanie wynajmować , ale docelowo będziemy budować nasz wspólny, rodzinny dom, gdzie będziemy mogli bawić się z dziećmi w ogródku Razz Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 41, 42, 43  Następny
Strona 3 z 43

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group