Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zaręczyny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko przecież zależy od decyzji danego człowieka, czy chce czy nie chce studiować i po co mu to Wink jeśli ktoś poza tym widzi bezsens studiów, bo widzi też brak perspektyw, to nie dziwota, że się odechciewa Confused
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie dlatego wybor nalezy tylko i wlacznie do nas.
no mysle ze wkoncu zaczna wymagac od was licencjata, bo takie sa wymogi uni europejskiej odnosnie zawodow medycznych .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale nas nie dotyczą na szczęście i dopóki nam czasu pracy nie wydłużą to i licencjata nie będą wymagać.a jak będą to zamienią studium na studia i wtedy tylko rok będę musiała robić Very Happy zresztą w krajach unii akurat od nas też jeszcze tego nie wymagają więc dłuuuuuga droga Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to w sumie spoko, bo myslalam ze was tez juz w to wlaczyli uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dla mnie n ie stworzono kierunku.Ja mam o tyle dobrze ze moge sie nauczyc wszystkiego z wyjatkiem fizyki.Daje to duzo mozliwosci ale tez bardzo utrudnia wybor.
Ze studiow o zwierzetach tylko weterynarie mamy.A ja sie bawie teraz psia psychologia.Ale w Polsce takich studiow nie ma.
Koreczku dlaczego zmienilas zdanie i zostalas nauczycielka? Troche to duza zmiana kierunku Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
modiv87
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 38
Skąd: Pszczyna

PostWysłany: Sob 7 Mar 2009, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nasze zaręczyny takie nieoficjalne miały miejsce ponad 2 lata temu.
to było w pociągu...
K spojrzał mi głęboko w oczy i zapytał czy zostanę jego żoną Embarassed
oczywiście się zgodziłam, potem siedzieliśmy wtuleni w siebie i oboje uroniliśmy łzy Embarassed

pierścionka nie dostałam, ale K wie, że bez oficjalnych zaręczyn nie wezme ślubu Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 8 Mar 2009, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ba oczko mój też to wiedział lol ja sie czuję jakbym zaręczona była od prawie dwóch lat, a nie od roku i 3 miesięcy Embarassed maj 2007 - powiedział, że mnie kocha; czerwiec 2007 - stwierdził, ze chce bym byśmy się pobrali, ża ok.3lata i żeby została kiedyś matką jego dzieci...pod koniec wakacji 2007 było pozamiatane.... lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iwiko
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 67

PostWysłany: Sob 27 Cze 2009, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czytam sobie tem wątk i myślałam, że będziecie tu pisać i zaręczynach: jak to było, sytuacja, data miejsce. A czytam o nauce i czy studiowć, czy nie...
Napiszę więc i o zaręcynach!
Zaręczyny bardzo romantycznie:
26 marca 2008 r. Popołudniem mój M. zaproponował, abyśmy pojechali do Terchovej (piękna mieścina na Słowacji, jakieś 100 km od naszego domku) na narty. Zapakowaliśmy auto i fruuuu! na Słowację! Ukochane nasze miejsce uśmiech
Korki jak .... i miałam podły nastrój. Dojechaliśmy jak już było ciemnawo i wszystkie wyciągi zamknięte Sad , co jeszcze bardziej nie zdenerwowało. Ale jak już tam byliśmy, to kilka fotek trzeba sobie "strzelić". Jedno, drugoe, trzecie... Kilka ze statywu. I przy jednym z nich mój M. mnie przytulił i wyciągnął pudełeczko. Rozpłakalam się ze szczęścia beczący uśmiechnięty . Prawdziwe, szczęśliwe łzy! Pierwszy raz w życiu ( jak na razie) płakałam ze szczęścia.........
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Nie 28 Cze 2009, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze przychodzi na koniec...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 5 Lip 2009, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przyznam się że przeczytałam tylko pierwszą stronę i dwie ostatanie tego wątku. Jesli chodzi o zaręczny w wieku 17 lat to uważam, że za wcześnie. Jeśli chodzi o studia to jak najbardziej jestem za... zaręczyny przynajmniej po pierwszym roku studiów. Z własnego doświadczenia wiem, ze studia zmieniają ludzi. I to co w liceum/technikum było najważniejsze na studiach często przestaje być tak bardzo istotne lol

Korek a może w Twojej szkole matematyka albo informatyka potrzebują, bo ja jest chętna!wykrzyknik!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36  Następny
Strona 33 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group