Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

bez podziekowania
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hederaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 3

PostWysłany: Pią 30 Sty 2009, 15:04    Temat postu: bez podziekowania Odpowiedz z cytatem

W marcu wychodze za maz. W Holandii za Holaedra. Wszystkie przygotowania do tej pory szly ok, az do wczoraj. Tesciowa stwierdzila ze ABSOLUTNIe nie zyczy sobie podziekowania w TYM dniu. (Neneralnie z blahego powodu, bo boi sie swoich lez). Dzis poszlam z nia o tym porozmawiac, ze jest to dla mnie wazne, bo chce rowniez moim rodzicom podziekowac. Kompletna histeria, nie dalo sie z nia rozmawiac.
Strasznie mi przykro.
W kazdy rozie,muzyka, ktora by chcielismy jest ze Skrzypka na dachu "Sunset Sunrise".
Na szczescie ja mam wyrozumialych kochanych rodzicow..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm... moze jeszcze da się przekonać
Poproś jej syna zeby z nią pogadał na spokojnie a moze jej mąz - twój przyszły teśc z nią pogada....
_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 16:49    Temat postu: Re: bez podziekowania Odpowiedz z cytatem

hederaa napisał:
W marcu wychodze za maz. W Holandii za Holaedra. Wszystkie przygotowania do tej pory szly ok, az do wczoraj. Tesciowa stwierdzila ze ABSOLUTNIe nie zyczy sobie podziekowania w TYM dniu. (Neneralnie z blahego powodu, bo boi sie swoich lez). Dzis poszlam z nia o tym porozmawiac, ze jest to dla mnie wazne, bo chce rowniez moim rodzicom podziekowac. Kompletna histeria, nie dalo sie z nia rozmawiac.
Strasznie mi przykro.
W kazdy rozie,muzyka, ktora by chcielismy jest ze Skrzypka na dachu "Sunset Sunrise".
Na szczescie ja mam wyrozumialych kochanych rodzicow..


A ja bym nie prosiła.Rozumiem ją.Sama swojej mamy pytałam czy zgadza się na takie publiczne podziękowania czy nie,bo wiem że nie lubi takich rzezczy,wie że będzie pewnie płakać itp.Akurat moja się zgodziła.Ale gdyby nie chciała,nie widziała bym problemu i podziękowała bym jej przed lub po ślubie gdy bylibyśmy sami,nie na forum wszystkich.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 5 Mar 2009, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hederaa a więc pewnie Twoi rodzice ustąpią...?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melassa
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 229
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 9 Lip 2009, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też nie będzie podziękowań, ale to była moja decyzja. Tego typu wystąpienia mnie troszkę żenują Embarassed
Powiedziałam o tym moim rodzicom i szczerze się ucieszyli:D Mama powiedziała "to dobrze, bo jakbym usłyszała "cudownych rodziców" to musiałabym wejść pod stół". Mama K. tez raczej jest antywystąpieniowa, więc problemu nie mamy i wszyscy będą zadowoleni:D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beata131
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 6

PostWysłany: Czw 9 Lip 2009, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie również nie będzie podziękowań dla rodziców. To była moja decyzja,, którą uszanował mój narzeczony....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwonaryki
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 79

PostWysłany: Czw 25 Mar 2010, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od dłuższego czasu zastanawiam sie czy mojemu tacie kupić takie podziękowanie.... Confused Confused Confused Confused Confused Confused A w sumie za co ja mu mam dziekować za to że mnie upokażał..wiecznie wypominał..że raz chciał mnie uderzyć..a nawet ani razu po śmierci mojej mamy nie przytulil mnie nie powiedział jak bardzo mnie kocha..dopiero jak się wyprowadziłam zaczął mnie doceniać ale trochę za późno..wiadomo że kocham i szanuję mojego tatę ale to co chciał zrobić że..omal mnie nie uderzył Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad w życiu mu tego nie wybaczę..nie mam za co komu dziękować więc oboje z narzeczonym podjeliśmy taką decyzję że nie będziemy kupować żadnych podziękowań.
_________________
Synek 15.12.2004.r Córeczka 04.05.2011.r
Córeńka 20.05.2012.r .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Czw 25 Mar 2010, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nawet z moimi rodzicami czy teściami póki co nie rozmawiałam o podziękowaniach-zrobie im niespodzianke Razz Nie pytam się ich o zdanie,bo podziękowania tradycyjnie u mnie bedą,myśle,że w serduszku napewno się będą mocno cieszyć,a jakbym się za dużo pytała,to właśnie może obawialiby się wzruszenia,łez,publicznego wystąpienia itp
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 25 Mar 2010, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..::Nati::.. napisał:
A ja nawet z moimi rodzicami czy teściami póki co nie rozmawiałam o podziękowaniach-zrobie im niespodzianke Razz Nie pytam się ich o zdanie,bo podziękowania tradycyjnie u mnie bedą,myśle,że w serduszku napewno się będą mocno cieszyć,a jakbym się za dużo pytała,to właśnie może obawialiby się wzruszenia,łez,publicznego wystąpienia itp



Moja teściowa dopytywała czy planujemy podziękowania i powiedziała, że jak będzie piosenka "cudownych rodziców mam" to nas zamorduje uśmiech Jak jej powiedziałam, że nie będzie bo mi się nie podoba to się uspokoiła uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Czw 25 Mar 2010, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marta,ale u mnie nawet nic nie pytają Wink
A na tyle co ich znam to raczej by chcieli może nie powiedzą tego wprost jakby nie było to napewno by nie mieli pretensji,ale bedzie im jednak miło,a moi teściowie są bardzo tradycyjni,więc mogliby nawet nie być do końca zadowoleni gdyby nie było.Jednym i drugim będzie napewno miło,choć jestem pewna,że będzie to wyciskacz łez Wink
Należa im się porządne podziękowania zasłużyli sobie na nie naprawde!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group