Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobry lokal na Roztoczu CO POLECACIE?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aureola
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 7

PostWysłany: Czw 14 Cze 2012, 10:25    Temat postu: Dobry lokal na Roztoczu CO POLECACIE? Odpowiedz z cytatem

Czy jest może ktoś z tych okolic i mógłby polecić jakiś dobry lokal na wesele? W grę wchodzi Zamość, Biłgoraj, ewentualnie Tomaszów. Przyjęcie będzie raczej kameralne w gronie najbliższych, więc sala nie musi być bardzo duża. Proszę o pomoc uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Richu
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Cze 2012
Posty: 2

PostWysłany: Nie 17 Cze 2012, 21:15    Temat postu: Miejsce Odpowiedz z cytatem

O Tomaszowie nie jestem wstanie się wypowiedzieć, ale o Zamościu i Biłgoraju owszem. Ta pierwsza opcja, to bardziej turystyczna, nie ma piękniejszego miasta do zwiedzania. Według mnie na wesele bardziej Biłgoraj się nadaje. Cisza, spokój i dobre jedzenie czego więcej trzeba uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna26
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pon 18 Cze 2012, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wybrałabym Biłgoraj ze względu na spokojna okolicę. Można by sie tam wybrać na spacer jesli pogoda dopisze. W zeszłym roku byłam tam co prawda jako turystka a nie gość weselny w hotelu na "s" nie pamietam nazwy ale wrażenia bardzo pozytywne i kuchnia godna polecenia.
_________________
Kocham Cie Życie nad życie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
demi3
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pon 18 Cze 2012, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w zeszłym miesiącu byłam na weselu kuzynki właśnie w Biłgoraju. Przyjęcie odbywało się w hotelu Sitarska. (http://www.sitarska.pl/wesela.html) Bardzo przytulne miejsce, przemiła obsługa. Jedzenie na weselu znakomite, sala pięknie przystrojona. Zadbano nawet o kącik dla młodych mam, było gdzie nakarmić i przebrać dziecko. Naprawdę super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misiu
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pon 18 Cze 2012, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry wybór okolice na wesele, będziesz zadowolona bo okolica jest naprawdę śliczna - byłam ostatnio przejazdem, urządziliśmy sobie wycieczkę rowerową i jestem pewna, że będziemy ją jeszcze powtarzać nie raz.
Myślę że warto zerknąć na to co zaproponowała Aureola bo niewiele lokali oferuje takie udogodnienia dla mam - w zeszłym roku byłam na weselu gdzieś na podkarpaciu i mamy z małymi dziećmi miały problem bo do dyspozycji była tylko nie za duża łazienka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aureola
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 7

PostWysłany: Sro 11 Lip 2012, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odzew uśmiech. Rzeczywiście niewiele lokali oferuje zaciszne miejsce dla mam z małymi dziećmi. A oni nawet oferują opiekę i organizację czasu dla najmłodszych gości - super sprawa, bo dzieciaki za zwyczaj nudzą się na takich imprezach. Decyzji jeszcze nie podjęłam, ale na pewno wezmę ten lokal pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Richu
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Cze 2012
Posty: 2

PostWysłany: Pią 13 Lip 2012, 14:50    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

W takich okolicach zawsze jest co robić, szczególnie dla młodszych, na nudę nie powinni narzekać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 13 Lip 2012, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie, drodzy pracownicy MS advertising jakie są kryteria naboru pracowników tej firmy? Mam wrażenie, że podstawowe wykształcenie i zero obycia z internetem są wystarczające. Za taką 'pracę', to bym Was zwolniła bardzo szybko, a za działanie na szkodę reklamowanych firm wyciągnęła odpowiednie konsekwencję.



O ile autorka nie jest podstawioną osobą do 'obsługi for internetowych', to radzę tej reklamy nie traktować poważnie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group