Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Podziękowanie dla gości
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Pią 19 Gru 2008, 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my tez bedziemy dziekowac gosciom. tylko nie moge sie zdecydowac jak:( bo najpierw pojawil sie pomysl zeby w pudeleczku umiescic cebulke kwiatka z dolaczona karteczka z podziekowaniem i ze jak sobie to posadza to zeby pomysleli o nas...
pozniej pojawil sie pomysl slodkosci a dokladnie lukrowanych migdalow w woreczkach...
myslalam oczywscie o zdjeciu ale wlasnie dopiero po slubie zeby rozeslac gosciom takie zbiorowe zdjecie
no i nie wiem co bedzie... moze jeszcze cosik wymysle hehe albo przeczytam na forum uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 29 Gru 2008, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas będą rozdane podczas zbierania na wózek nasze zdjęcia (z data slubu i naszymi imionami), poniewaz jedziemy w trakcie na sesje w studiu i juz zamówiliśmy odpowiednią ilość sztuk Very Happy A jesli nie było by zdjęć w studiu, to wtedy myslałam o pudełeczkach z migdałkami w środku i karteczką z podziekowaniem przypieta do opakowania uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Czw 1 Sty 2009, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też myślałam o pudełeczku z migdałem albo o jakiejś figurce np. Aniołka i karteczce z podziękowaniem
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 8 Sty 2009, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*AGNIESZKA* napisał:
U nas będą rozdane podczas zbierania na wózek nasze zdjęcia (z data slubu i naszymi imionami), poniewaz jedziemy w trakcie na sesje w studiu i juz zamówiliśmy odpowiednią ilość sztuk Very Happy

O ten pomysł to mi się podoba. lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozna tez zdjecia wręcyc gosciom w etui na zdjęcia które bedzie z motywem slubnym lub ( mój najnowszy pomysł) slodkie winietki lub słodkie podziekowania z czekoladką


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DlaGoscia
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Maj 2012
Posty: 4

PostWysłany: Pon 28 Maj 2012, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

REKLAMA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pon 28 Maj 2012, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DlaGoscia napisał:
Witam,
mam do zaoferowania (...)

Polecam naukę czytania ze zrozumieniem:
Regulamin napisał:

3. Forum służy wymianie informacji, uwag, porad i doświadczeń, związanych głównie z tematyką ślubno-weselną i inną, wynikającą z działów założonych na forum, a nie reklamie i kryptoreklamie.
(...)
8. Reklama na forum jest możliwa dla klientów portalu slub-wesele.pl wyłącznie odpłatnie w postaci bannerów reklamowych.
http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=1658

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group