Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Coś o Ukrainie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Nie 19 Lut 2012, 13:36    Temat postu: Coś o Ukrainie Odpowiedz z cytatem

Dziewczęta mam prośbę.
Ponieważ muszę przygotować prezentację o Ukrainie, a dokładnie o jakimś ich ciekawym zwyczaju, obyczaju, kulturze, cokolwiek...
Prezentacja ma zająć około 20 minut, więc trzeba zająć się jedną rzeczą...
Ja nigdy ich kulturą się nie interesowałam stąd moja prośba do Was:)
Czy któraś z Was coś mogłaby podpowiedzieć?uśmiech O czym tu można zrobić tą prezentację, aby zaciekawić, zaskoczyć resztę grupy?uśmiech

Będę wdzięczna za pomysłyuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 19 Lut 2012, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz zrobić o zwyczajach weselnych uśmiech Żona mojego kuzyna jest pół-Ukrainką i byłam tam na ich ślubie uśmiech Inaczej wygląda błogosławieństwo, przychodzenie na salę weselną, oczepiny.... Nie ma czegoś takiego jak krojenie tortu uśmiech Jeśli chcesz mogę się więcej na ten temat rozpisać... uśmiech
Aha i ta żona jest katoliczką, jak mój kuzyn, więc te zwyczaje nie wynikały z innej wiary a tylko z obyczajów uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group