Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak przechowujecie suknie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 19 Sty 2009, 8:34    Temat postu: Jak przechowujecie suknie? Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, widzę, że spora część z Was kupiła już sukienki, ja też w ostatni weekend! Do ślubu zostało trochę czasu, stąd moje pytanie, jak przechowujecie suknię?
Ja narazie trzymam ją w pokrowcu, wisi na wieszaku, welony złozone w folii. Czy bedziecie to wszystko rozprostowywać zaraz przed ślubem no i gdzie? Bo na samą myśl, że ktoś mi przypali żelazkiem moją suknię aż mnie mrozi uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosiaczekg1982
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 4

PostWysłany: Pon 19 Sty 2009, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez trzymam w szafie na wieszaku w pokrowcu ale potem nie musze prasować bo jest z materiału który troche wygląda jak pognieciony wię chyba nie będę ryzykować prasowania.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Pon 19 Sty 2009, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja wisi na wieszaku za szafą rodziców. W żadnej szafie w domu nie zmieściłaby się, bo jest za długa, a w szafach za dożo ciuchów. Przed ślubem będzie i tak prasowana, bo czekają mnie poprawki krawieckie, tzn. muszę ją skrócić i trochę poszerzyć.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 19 Sty 2009, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie moja też bedzie może przerabiana, albo wystarczy dobrać halkę, bo jest trochę za długa i nie chcę, żebym ją przydeptywała. Pytałam dziś babkę z salonu o halki, powiedziała, że te na kole wcale nie są aż tak niewygodne i dzięki nim suknia nie wchodzi między nogi lol i nie jest aż tak gorąco.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cayra
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 101

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja suknia też wisi na wieszaczku w pokrowcu w szafie, ok. miesiac przed slubem dam suknie do czyszczenia (suknia jest odkupiona od koleżanki), więc zdaje sie na panie z salonu sukien ślubnych uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja przyszła szwagierka kupiła suknię prawie rok przed ślubem, ale wisiała jeszcze na zapleczu w salonie przez jakieś 9 miesięcy i dopiero po ostatnich przymiarkach wzięła ją do domu. Tak umówiła się z tym salonem.
W domu zaś wisiała za szafą u rodziców (bo w szafie by się pozagniatała Wink )
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group