Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze małe Serduszko :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 50, 51, 52  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto 16 Sie 2011, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to Dorotko ostatnie zakupowe szaleństwa i czekanie już tylko na malutką uśmiech Trzymam kciuki, żeby jednak córunia zaczekała na tatusia uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Wto 16 Sie 2011, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale czad, już niedługo i Sara będzie z Wami!wykrzyknik
Nie mogę uwierzyć, że czas tak leci!
Nie martw się Dorotko wszystko będzie dobrze, każdą ewentualność macie ugadaną, więc pozostaje czekać. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Wto 16 Sie 2011, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję uśmiech
no zobaczymy co ta Nasza kruszynka wykombinuje uśmiech

Monia... czas pędzi..sama nie wierzę,że tak szybko.. Sara z Nami niedługo już będzie..ta końcówka się ciągnie..ale ogólnie to ta ciąża jak pstryknięcie palcem minęła.. uśmiech

a ja 3mam kciuki bardzo mocno,żeby mała fasolka zakiełkowała u Ciebie w brzuszku :*
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sro 17 Sie 2011, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dorotko kochana, trzymam mocno kciuki, żeby wszystko zakończyło się pomyślnie, bez większych stresów uśmiech

my wracamy do Szkocji i na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie sobie wyobrazić, jak by to było w naszym przypadku, nie mając bliskich pod nosem. Dlatego wspieram Ciebie i Męża mocno i mam nadzieję, że córeczka poczeka dzielnie, aż tatuś będzie w domu uśmiech

tulam mocno i, będę się powtarzać, uważaj na siebie w tej końcówce i nie forsuj się... na to jeszcze przyjdzie czas Wink trzymaj się
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Sro 17 Sie 2011, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dorotka, widzę, że u Ciebie podwyższony stan gotowości bojowej. oczko Teraz same przyjemne sprawy Ci zostały: układanie, przekładanie...I czekanie na sygnał od Sary.
Trzymam kciuki i ja za powodzenie całości i za to, aby córka wybrała właściwy moment na przyjście na świat. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sro 17 Sie 2011, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meciu,Inko.. dziękuję :*


Meciu... widzę,że coś ominęłam..albo nie pisałaś pytajnik wracacie do Szkocji jednak? widzę,że plany się pozmieniały.. wasza decyzja?czy życie zweryfikowało plany powrotu na stałe do pl pytajnik

a co do dzidziusia... niech Połówek zadziała..a potem zobaczysz,że wszystko się uloży uśmiech jak tak jesteśmy sami..to facet naprawdę potrafi się wykazać.. i pokazuje na codzień,jak wiele może i jak wiele rozumie.
jak połówek będzie obok...to uwierz,że we dwójkę napewno wszystko by było cudnie uśmiech
teraz jest ciężka sytuacja z nockami-fakt. ale pozatym,to nawet jak ktoś z pl chciał przylecieć..to zaprosiliśmy na koniec września..by te pierwsze tygodnie życia małej mieć dla siebie. poznać się w 3 i się nawzajem wspólnego życia nauczyć uśmiech

damy radę...wierzę w to..a ponoć wiara czyni cuda uśmiech


z przyjemności... wczorajsze zakupy uprane,dziś poprasowałam.. byłam w mieście na zakupach i na kawce.. a popołudniu urządzałam pokój Sary uśmiech jak Mąż wstał..dokończyliśmy dzieła.. i pokoik na dzień dzisiejszy gotowy

Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Czw 18 Sie 2011, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorotam napisał:
a ja 3mam kciuki bardzo mocno,żeby mała fasolka zakiełkowała u Ciebie w brzuszku :*


Oj przydadzą się, bo mąż odkąd wrócił do pracy, to cały czas gdzieś wyjeżdża i chyba starania się przedłużą. Sad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Czw 18 Sie 2011, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorotam napisał:

to nawet jak ktoś z pl chciał przylecieć..to zaprosiliśmy na koniec września..by te pierwsze tygodnie życia małej mieć dla siebie. poznać się w 3 i się nawzajem wspólnego życia nauczyć uśmiech


Bardzo madra decyzja - ja juz wiem, ze w razie kolejnej ciazy (niepredkiej zreszta) odwiedziny min. po dwoch tygodniach. A w szpitalu juz na 100% beda zabronione, bo tym razem odwiedzajacy "przegieli" troszeczke... Rolling Eyes

dorotam napisał:
damy radę...wierzę w to..a ponoć wiara czyni cuda uśmiech


czyni, czyni i dacie rade - jestem tego pewna uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Czw 18 Sie 2011, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3mam za Was kciuki :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dorotko dacie radę, pewnie, że dacie Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 50, 51, 52  Następny
Strona 44 z 52

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group