Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dom z ogrodem na przyjęcie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eM
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 50
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Nie 20 Lut 2011, 16:42    Temat postu: Dom z ogrodem na przyjęcie Odpowiedz z cytatem

Znacie może jakieś domy do wynajęcia w Warszawie i okolicy na przyjęcie (bardziej ma to być impreza weselna). Nie chce robić wesela w restauracji (bo nie lubię tradycyjnych ślubów i wesel), tylko chodzi mi o duży ogród i miejsce do potańczenia. W grę jeszcze wchodzi jakaś miła knajpka (nie jakaś bananowa restauracja). Znacie takie miejsca?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eM
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 50
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Pon 21 Lut 2011, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, ale nie o to mi chodziło... Sad
Nie chce robić imprezy w domu weselnym, tylko w zwykłym domu, który można wynająć. Gdzie SAMA wszystko sobie zorganizuję - przekąski, alkohol, białe namioty...
A czegoś takiego nie ma (trochę siedziałam w necie...)
Zaczynam dochodzić do wniosku, że jestem chyba z jakiejś innej planety i mam pod górkę ze wszystkim. Bo nie chcę tradycyjnego ślubu, wesela i już na pewno sukienki....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 23 Lut 2011, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieżko będzie trafić na taki dom.. A może jakiś mały poałcyk? W Warszawie i okolicach nie brakuje takich ofert,więc wystarczy tylko trochę poszukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eM
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 50
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Wto 24 Maj 2011, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie pałacyk będzie miał ceny z kosmosu i będzie zbyt "nadęty" na taką uroczystość jaką sobie zaplanowałam.
Może ktoś jakieś knajpy z ładnym ogrodem zna w Warszawie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 1237

PostWysłany: Wto 24 Maj 2011, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może spróbujcie poszukać przez agencje nieruchomości? Może mają jakieś oferty wynajmu domu na weekend?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eM
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 50
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Wto 24 Maj 2011, 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 26 Maj 2011, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie,o tym nie pomyślałam. Warto poszukać przez agencję nieruchomości takiego domu na jeden weekend. Daj znać czy udało się trafić na rozsądną oferte.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group