Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Targi ślubne -Kraków
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Targi ślubne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Pon 17 Lis 2008, 16:29    Temat postu: Targi ślubne -Kraków Odpowiedz z cytatem

hej byłam wczoraj na tych Targach ślubnych w krakowie i przyznam, że się zawiodłam. Na wstęp trzeba było wydać 10zl od osoby. Miejsce bylo zbyt male jak na tak duza ilosc chetnych. Pozatym stwierdzilam ze nie bylo tam nic konkretnego. Pare ofert miejsc gdzie mozna wyprawic wesele, pare stoisk z sukienkami ale za to zatrzesienie fotografow, kamerzystow, dj doslownie wszedzie byli. Najbardziej spodobaly mi sie oferty z obraczkami mozna bylo porownac oferty i wybrac cos fajnego uśmiech pozdrawiam uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pon 12 Sty 2009, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybieram sie w tym roku . Ciekawe jak będzie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
linka
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 9

PostWysłany: Pią 17 Lip 2009, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o targi ślubne - również trochę się zawiodłam. Byłam na nich w tym roku - zebrałam dużo ofert i ulotek, głównie przyglądałam się fotografom i kamerzystom, ponieważ salę miałam już upatrzoną wcześniej. Ceny były dość wygórowane, zwłaszcza kiedy patrzyłam na oferty kamerzystów, których kiedy pytałam o sprzęt, niektórzy nawet nie byli w stanie wymienić mi - jaki? Hmm...Posiadając wiedzę w tym temacie (sama niedawno kupowałam profesjonalny sprzęt fotograficzny, na potrzeby swoje oraz klientów, stwierdziłam, że to podejrzane. Poza tym - te ceny... za małą ilość zdjęć, o średniej jakości...prezentowane albumy - bez pomysłu. Troszkę szkoda mojego straconego czasu. To, co stamtąd wyniosłam pożytecznego to jedynie - oferty samochodów do ślubu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pomadka206
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 6

PostWysłany: Sro 29 Lip 2009, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stracone 10zł. robię reportaże weselne i myślałam, że się jeszcze doszkolę np. ktoś zaprezentuje nowy sprzęt i jego możliwości a tu nici. jak wspominała linka większość filmowców nawet nie wiedziała jaki ma sprzęt. ja swój regularnie zakupuję na winmar.pl i wiem dokładnie, która kamera ma jakie parametry. i na przyszłość-jeśli ktoś chce się bawić w takie rzeczy niech kupuje sprzęt w takim dobrym sklepie jak ten. może nawet pomoże to zatuszować brak talentu;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekb
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 10
Skąd: Wadowice, Kraków

PostWysłany: Sro 25 Lis 2009, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj bez przesady z tą lipą, było wiele bardzo ciekawych pozycji, my się co prawda wystawialismy (i ludzi inną fotografią ślubną zachwyciliśmy), ale były chwile by popatrzeć: Anna Kara - piekne suknie, no i stoiska florystyczne. A do doszkalania służą warsztaty, nie targi.. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Panna-Młoda
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Paź 2011
Posty: 4

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem świeżo upieczoną panną młodą. Miałam cudowne wesele i dlatego chciałabym się z Wami podzielić przepisem na sukces w tej kwestii. Wszystkie potrzebne rzeczy łatwo i szybko wynajęłam w tej firmie http://weddingland-imprezy.pl/ . Fontanna czekoladowa zrobiła furorę wśród gości! Serdecznie polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Becia_1944
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 1

PostWysłany: Sob 14 Sty 2012, 18:39    Temat postu: Pomoc w zwiedzaniu Krakowa Odpowiedz z cytatem

[color=red]Dziękujemy za reklamę.[/color]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Brydzia
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2013
Posty: 18

PostWysłany: Pią 2 Sie 2013, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informacja:

XXIV Małopolskie Targi Ślubne 16-17 listopada 2013

Tereny Targowe Chemobudowy
ul. Klimeckiego 14, Kraków
_________________
Carpe Diem..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Sro 29 Paź 2014, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku informacja o targach z pewnością najwcześniej pojawi się na http://lovekrakow.pl ponieważ u zawsze najwcześniej pojawiają się wszystkie informacje dotyczące Krakowa.
Warto śledzić na bieżąco!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
murii88
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Kwi 2019
Posty: 5

PostWysłany: Czw 18 Kwi 2019, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty z tej dziedziny. Bez dwóch zdań będzie to dobre rozwiązanie.
_________________
Absurdem jest dzielić ludzi na dobrych lub złych. Ludzie są albo czarujący, albo nudni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Targi ślubne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group