Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Weselne dylematy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 5 Paź 2010, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałabym miejsce, gdzie jest lepsze jedzenie uśmiech. Na początku - owszem każdy sie rozgląda, podziwia, ale potem, jeśli na stołach jest kiepsko, ludzie nie mają co zjeść, to każdy powie, że wesele nie było udane uśmiech
Sama lubię zjeść i nie lubię wesel, na których menu jest mocni okrojone i nie ma co przegryźć. W końcu spędza się tam kilkanaście godzin Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Wto 5 Paź 2010, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też wybrałabym pierwszą salę - tańsza (a zobaczysz jakie to ważne szczególnie wtedy, kiedy zaczną wychodzić wydatki dodatkowe, nieprzewidziane), więcej jedzenia. Też myślę, że menu jest ważne. A dekorację możecie zmienić. A jak z salami do tańczenia ? Nie będzie ciasno ani w jednej ani w drugiej?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Wto 5 Paź 2010, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja sala sprawdzona, bo byliśmy tam rok temu na weselu i jedzonka jest pełno i pyszne uśmiech a z miejscem do tańczenia jest w sam raz i parkiet całkiem całkiem, pamiętam że w ubiegłym roku nieźle go z P. wydeptaliśmy, więc sądzę że nasza decyzja była słuszna uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Sro 6 Paź 2010, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny. W ten weekend jedziemy na obydwie sale, zobaczyć je już w pełni udekorowane pod wesele i dopytać o szczegóły. Wtedy podejmiemy decyzję.

Ale chyba coraz bardziej skłaniam się ku wersji pierwszej. Zobaczymy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 6 Paź 2010, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To koniecznie daj nam pózniej znać co wybraliscie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sklep-Jubilerski
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 155

PostWysłany: Czw 14 Paź 2010, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też wybrałbym tą sprawdzona sale,ale zawsze możesz porozmawiać z rodzicami i powiedziała im o cenach. Zobaczysz ich reakcję,po prostu warto z nimi ustalić pewne rzeczy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Pią 15 Paź 2010, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decyzja podjęta uśmiech

Pierwsza sala - wersja tańsza - odpadła. Niestety po przeanalizowaniu wyszło nam, że będzie nam tam ciasno. Zapraszamy gości, którzy lubią się bawić i na to nie możemy sobie pozwolić.

Druga sala - wersja droższa - odpadła. Okazało się, że nie zmieścimy się na jednej sali, a mi nie podobają się wesela, gdzie sala "siedząca" jest w innym pomieszczeniu niż sala "tańcząca". Zwłaszcza, gdy trzeba się wspinać po schodach.

Trzecia sala - wersja po środku - pojawiła się nieco znienacka uśmiech I okazała się - mam nadzieję - strzałem w dziesiątkę uśmiech
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Pią 15 Paź 2010, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe 'gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta' język Fajnie że już się zdecydowaliście uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania123
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 666

PostWysłany: Pią 15 Paź 2010, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yenna napisał:
Decyzja podjęta uśmiech

Pierwsza sala - wersja tańsza - odpadła. Niestety po przeanalizowaniu wyszło nam, że będzie nam tam ciasno. Zapraszamy gości, którzy lubią się bawić i na to nie możemy sobie pozwolić.

Druga sala - wersja droższa - odpadła. Okazało się, że nie zmieścimy się na jednej sali, a mi nie podobają się wesela, gdzie sala "siedząca" jest w innym pomieszczeniu niż sala "tańcząca". Zwłaszcza, gdy trzeba się wspinać po schodach.

Trzecia sala - wersja po środku - pojawiła się nieco znienacka uśmiech I okazała się - mam nadzieję - strzałem w dziesiątkę uśmiech


to pochwal sie co wybraliście.może jakieś fotki??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group