Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Weekendowy kurs przedmałżeński w październiku 2008 !!!

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariebe
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 1

PostWysłany: Sro 15 Paź 2008, 20:39    Temat postu: Weekendowy kurs przedmałżeński w październiku 2008 !!! Odpowiedz z cytatem

Weekendowy Kurs dla Narzeczonych

25. X. – 26. X. 2008

* program 10 spotkań w blokach tematycznych odbywających się jako cykl dwudniowy w godzinach:

sobota 25. X. godz. 9.00. - 17.00
niedziela 26. X. godz. 9.00. - 16.00

* koszt 100 zł od pary

* zgłoszenia i zapisy w kancelarii parafii

Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń

* prowadzący: ksiądz, lekarz, psycholog, para małżeńska

* szczegółowe informacji udziela kancelaria parafialna lub sbigneus@wp.pl
Bazylika Archikatedralna w Warszawie
p.w. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela
ul. Kanonia 6
00-278 Warszawa
tel. 022 831 02 89[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misty
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 10
Skąd: Podkarpacie

PostWysłany: Pon 20 Paź 2008, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ktos ma takie informacje odnośnie weekendowych spotkań w Krakowie??

A takie nie weekendowe,a normalne ile trwają?tzn ile spotkań sie odbywa?z tego co wiem to sa chyba co tydzien,ale ile ich jest?I czy to prawda,ze oprócz takich spotkań trzeba jeszce iśc od jakiejs poradni rodzinnej czy tp?z góry dziekuje za informacje:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger
INA
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 127
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pon 27 Paź 2008, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam!
byłam na tym kursie organiozowanym przez Bazylikę Archikatedralna w Warszawie i jestem bardzo zadowolona z przebiegu kursu oraz jeżeli ktoś chce to może się dowiedzoieć wiele różnych fajnych rzeczy np. dotyczacych samego sakrementu małżeństwa oraz liturgi małżeństwa i wiele innych. Very Happy ja ogólnie jestem zadowolona choc jest to meczące siedzieć tyle godzin ale z drugiej strony nie mogłam sobie pozwolć na spotkania co tydzień po godzinie. Very Happy
polecam!wykrzyknik! 2 dni a nie 10 spotkań po godzinie. Very Happy
nastepny kurs odbędzie sie chyba 6-7 grudnia. Very Happy
_________________
Karolina



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon 27 Paź 2008, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśmy mieli normalnie i jest to dla mnie wystarczający czas 45 minut wykładu!! A księdza mielismy zajefajnego... który tak fajnie prowadził zajęcia... że mimo że 1 czy dwa opuściłam (wyjazd pilny do Wawki i przeziębienie) ale nam tego nie wypomniał przy dawaniu tego świadectwa.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group