Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Targi Olsztyn

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Targi ślubne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciejka
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 14

PostWysłany: Pon 20 Paź 2008, 19:53    Temat postu: Targi Olsztyn Odpowiedz z cytatem

czy ktoś wie kiedy bedą targi w Olsztynie? lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justwhisper
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw 18 Lut 2010, 21:24    Temat postu: targi olszyn 2010 Odpowiedz z cytatem

W roku 2010 już się odbyły i były bardzo udane. Wystawiały się firmy chyba z każdej kategorii ślubnej i muszę przyznać, że przyszło naprawdę sporo ludzi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
EwaK
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 2816
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Były wczoraj.Mega dno, tak uważam. Zaledwie dwa salony ślubne wystawiały swoje suknie, w tym jeden godny uwagi. Nawet z Olsztyna nie było żadnego.Masakra.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam w tamtym roku w Uranii i było całkiem nieźle. Tylko że wtedy miałam zupełnie inny cel, bo dopiero rozpoczynałam przygotowania i poszukiwałam foto i kamerzysty, a takich jest najwięcej na targach. Ostatecznie nikogo z tych co się reklamowali nie wybrałam, ale przynajmniej miałam porównanie jak wygadają ceny i zakres usług. Jeśli chodzi o suknie, to w tamtym roku też były chyba tylko 2 salony.
Ogólnie te całe targi ślubne (nie tylko w Olsztynie, z Trójmiasta też mam takie doświadczenia) to jedno wielkie wciskanie 500 razy tej samej ulotki i nagabywanie jak na arabskim bazarze. Nie można niczego w spokoju obejrzeć.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A reklamowali się może jacyś fryzjerzy lub makijażystki? uśmiech

Lub może macie jakichś sprawdzonych z Olsztyna? Ciężko mi coś wyszukać, bo nie jestem na miejscu smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwaK
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 2816
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fryzjerkę widziałam jedną, makijazystek było więcej. Pech chciała , że dałam sobie zrobić makijaż komuś kto sie dopiero uczył i niestety efekt by marny.Jak przyszłam do domu to mój P rzekł:a co ci się w oczy stałouśmiech Źle mi dobrała kolor i kiepski był efekt.Brwi mi pomalowała za bardzo na czarny kolor. Moja siostra ma mi dac namiary na swoją koleżankę, która jest mistrzynią Polski w wizażu. Joanna Radmoska się nazywa. Może słyszałyście o takiej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EwaK napisał:
Fryzjerkę widziałam jedną, makijazystek było więcej. Pech chciała , że dałam sobie zrobić makijaż komuś kto sie dopiero uczył i niestety efekt by marny.Jak przyszłam do domu to mój P rzekł:a co ci się w oczy stałouśmiech Źle mi dobrała kolor i kiepski był efekt.Brwi mi pomalowała za bardzo na czarny kolor. Moja siostra ma mi dac namiary na swoją koleżankę, która jest mistrzynią Polski w wizażu. Joanna Radmoska się nazywa. Może słyszałyście o takiej.


Nie, nie słyszałam, ale nie interesuję się makijażem aż tak uśmiech
Dzieki za namiary, wygooglałam jej strone, nie natknełam się wcześniej jakos na ta osobe. Szkoda, że mało zdjęć w galerii uśmiech

Może spróbuję umówić się na próbny jak będę teraz w Polsce... Myślałam nad zrobieniem makijażu samemu, ale nie dam rady zrobić go tak, żeby wyglądał dobrze w naturalnym świetle i na zdjęciach i jeszcze całą zabawę wytrzymał uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EwaK umowilam sie do pani Joanny probny na poczatku marca, jak bedziesz chciala to podesle wrazenia i ew zdjecia na priva uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwaK
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 2816
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo chętnie zobaczę efekty:)Będe czekała z niecierpliwościąuśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Targi ślubne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group