Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pierścionki zaręczynowe- zdjęcia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 163, 164, 165  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 25 Cze 2010, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Narzeczony hmmm obecnie już mąż sam wybierał i trafił w100 % uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Pią 25 Cze 2010, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uroczy uśmiech skromny i piękny w swej prostocie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 25 Cze 2010, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki uśmiech Embarassed
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sob 26 Cze 2010, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też uważam, że bardzo ładny i gustowny.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleeeczka
gaduła
gaduła


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 418

PostWysłany: Sob 26 Cze 2010, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki mi sie marzył uśmiech ale mam zupełnie inny Rolling Eyes a i tak jestem przeszczesliwa ze moge go nosic uśmiech uśmiech uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sob 26 Cze 2010, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
no wiesz... jak my się zaręczalismy to też po cichu wolałam, zeby był tańszy, żeby Jackowi nie odbiło, że musi być brylant, jak to u niektórych facetów czasem się zdarza.... tym bardziej, że pierścionki, które mi się podobały z brylantem kosztowały mniej wiecej tyle, ile cała jego wypłata, a zarabiał najmniejsza krajową w tamtym czasie. tak więc jak słyszę, że dziewczyna uwaza, że absolutniemusi być brylant to żal mi faceta Rolling Eyes ale trzeba się postarać i wybrać coś naprawde ładnego, nawet jeśli za mniejze pieniądze. ja nie będę udawać, że jakbym dostała pierścionek, który by mi się nie podobał, tobym go nosiła, bo to zaręczynowy. dlatego wprosiłam się na wybieranie pierścionka Twisted Evil bo bałam się, że albo dostanę taki sobie, albo dostanę go w bliżej nieokreślonym terminie, bo Jacek nigdy nie potrafi się zdecydować.


Mój i tak się uparł i kupił mi pierścionek lepszy na imieniny ostatnie w panieństwie dopiął swego mimo wszystko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goodnight
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 136
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob 26 Cze 2010, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam ze kiedyś ogladąłam taki show Bridezilla (ameykańskie określenie panny młodej która szaleje na punkcie ślubu jakby od tego zależął los świata a co najmniej jej życie). Większosć tych Bridezilii to naprawdę okropnie rozwydrzone pannice, w stylu księzniczek które muszą dostać natychmiast to czego pragną a potem i tak to im się nudzi. Ja nie wiem jakim cudem one znajdują męzow, dlaczego panowie godzą się na takie niedjrzałe zachowanie wybranek, ale to ich sprawa. No i bohaterka jednego odcinka była naprawde rozwydrzona gruba murzynka. Wybrała się m in z przyszłym mężem by wybrać pierścionek na pamiatkę zaręczyn. Zarządała w sklepie jakiegoś bardzo drogiego. Chodziło jej dosłownie o cenę, a nie wygląd pierścionka. Sprzedawczyni zaprezentowała najdroższy jaki mieli na skladzie, za około 30 000 $! Bridezilla zarządała by to własnie ten kupił jej narzeczony, ktorego jak łatwo się domyślic nie byloby stac nawet na klejnot 10 razy tańszy. Nie wiem jaką podjął decyzję, ale same widzicie - istnieją takie panny ktorym nie chodzi o miłość ani szczęście, tylko o pieniądze, o to by się moc chwalić.
Gdy się zaręczyłam zagadała do mnie na ten temat znajoma z którą zwykle nie rozmawiałam, właściwie to nigdy. Pierwsze jej zdanie "pokaż pierscionek" no to pokazuję a ona patrzyła, patrzyła aż w koncu powiedziała "Ja to bym za takiego nie poszła". Normalnie myslałam ze padnę. Stwioerdziłam ze nie chodzi o pierscionek tylko o tego kto go daje, a onaze i tak za taki to by nie poszła. Jej probelm. I jej ewentualnego przyszłego małzonka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Sob 26 Cze 2010, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiSe napisał:


Narzeczony hmmm obecnie już mąż sam wybierał i trafił w100 % uśmiech

Piękny!wykrzyknikW 100% w moim stylu!

goodnight obawiam się ,że kumpele zżerała poprostu zazdrość i chciała Ci dowalić!bo normalna osoba takich rzeczy nie mówi,nawet jeśli tak myśli...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goodnight
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 136
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob 26 Cze 2010, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nati znam tę koleżanke odrobinę i wg mnie ona jest po prostu.. hmm niewychowana? chamska? ale trudno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Nie 27 Cze 2010, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja próbowałam zrobić zdjęcie mojego pierścionka, ale mi sie nie udaje, więc musze zamieścić ze strony, choc na tym zdjęciu wygląda on niezbyt ładnie , w rzeczywistości jest dużo ładniejszy i uroczy



Uploaded with ImageShack.us
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 163, 164, 165  Następny
Strona 76 z 165

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group